PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teyp sokme islemi

bsaygili
19/10/2007, 02:40
arkadaslar tekrar tekrar sormus oluyorum cunku anlatilmis ama ben pek anlayamadim. Benim sorunum su gecenlerde dandik bir oto kokusu(aynanin oraya takilanlardan) aldim ve bu koku sicakta akma yapmis ve teypin ustune akmis. Anliycaginiz teyp in tuslarinin arasina sizmis ve kuruyunca tuslara basilamaz oldu. Her ne kadar denedimsede teyp i cikaramadim. Nasil yapabiliriz. Cikartip temizliycemde. Ayrica cikarttik diyelim tamami mi cikiyor yoksa sadece on taraf mi. Tuslarin aralarini temizlicem o yuzden soruyorum.

hepinize tesekkurler
Sakin pintilik edip dandik koku almayin:)

tempesty
19/10/2007, 02:46
teybin tamamı çıkıyor..Elinize U şekline sokulmuş 2 tel alın ve aynı anda teypteki deliklerden içeri sokup biraz ittirin sonrada yine tellerden tutarak kendinize doğru çekin..(teller sağlam ve biraz kalın olmalı tabii)

hakanyigit
19/10/2007, 15:40
aman ha sakın tuş araların dolan şeyleri iğne vs gibi maddelerle temizleme aynı şey diğer gp de başıma geldi tuşların üzerindeki yazılar incecik zar gibi bişeyle yapıştırılmış hemen sökülüyor yazılar siliniyor altından beyaz plastik çıkıyor berbat oluyor dikkat et!!! sonra teybi eline alıp servise götürüyorsun onlar da teybin servisine yolluyorlar yanılmıyorsam 250 ytl ye yakın bi masraf çıkarıyorlar çünkü sadece tuş takımları ellerin de yok komple ön panleli değiştiriyorlar bence en iyisi koku takmamak !!!
aradaki şeyleri temizlemek için maddeyi fön makinasıyla ısıtıp akarak çıkmasını sağlayabilirsin sağlayabilirsin