PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cruise Control Montajı

skygo250
13/09/2014, 13:27
Arkadaşlar forumda yaptığım araştırmalar sonucu karar verdim Evo 77 hp aracıma otodan totalde 300 tl cruise controllü sinyal ünitesi kargolattırıcam.Kocaeli izmitte taktırabileceğim kaliteli bir usta bilgi olan varmıdır?Ya da bir arkadaşın kendi taktığını görmüştüm nasıl oluyor bu işler?

Kadir00906
13/09/2014, 14:07
Ankara da olsaydın Kemal oto aksesuara yönlendirirdim sizi ancak kocaelinde maalesef yok yönlendirebileceğim birisi.

klavikula
13/09/2014, 14:30
Elin yatkinsa kendin yap forumda konusu var.

YaYa
13/09/2014, 22:20
Bende izmitte oturuyorum dunden beri airbag ariza lambasi yanmaya basladi ilk okudugum kadariyla is kornanin calismamasina sonrasindada sinyal kolu degisimine kadar varabiliyormus, eger oyle bisey olursa bende hiz sabitleyicili kol alirim sanirim o bakimdan izmitte bi yer bulursaniz haberim olsun.

alixxx
13/09/2014, 22:29
Bende izmitte oturuyorum dunden beri airbag ariza lambasi yanmaya basladi ilk okudugum kadariyla is kornanin calismamasina sonrasindada sinyal kolu degisimine kadar varabiliyormus, eger oyle bisey olursa bende hiz sabitleyicili kol alirim sanirim o bakimdan izmitte bi yer bulursaniz haberim olsun.

Montajını herhangi bir usta yapar fakat önemli olan tesisat ve aktivasyon. Tesisatı hallederseniz aktivasyon için modifiyeli elm 327 gerekir ki düşünürseniz bu konuda da ben size yardım edebilirim.

skygo250
14/09/2014, 01:33
Montajını herhangi bir usta yapar fakat önemli olan tesisat ve aktivasyon. Tesisatı hallederseniz aktivasyon için modifiyeli elm 327 gerekir ki düşünürseniz bu konuda da ben size yardım edebilirim. elm nedir acaba.aktivasyon yani yazılım atılması gerektigini duydum.