PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blue&me sonradan takılırmı?

emrek8899
09/09/2014, 13:10
Forumda bunla ilgili konu var ama asıl merak ettiğim dynamic evo aracım var, kazalı bir aracın blue&me tesisatını komple alsam olurmu aracıma yada başka şekilde blue&me nasıl yaparız

ChnShn
09/09/2014, 14:08
Benim bildiğim kadarıyla Fiatta sonradan donanım eklenmiyor. Söylemiş olduğun donanım ise Evo Kit ile beraber fabrikasyon olarak aracın üzerinde geliyor. Forumlarda sonradan Hız Sabitleyici takıldığına dair bilgiler mevcut ama Blue&me donanımının sonradan takıldığına dair hiç bir yerde bilgi görmedim.

cdogu
09/09/2014, 16:51
Bence olmayacak bir şey değil. Elektronik edevat ile sonsuz işler yapılabilir. Ama akı karasını götürmez ve maliyeti fazla olur.. Bu yüzden bence uygulamaya değmez. Sonuçta yaptığı şeyleri yapan bir çok alet var ve Blue&me'den daha hesaplıya gelir.

emrek8899
09/09/2014, 17:29
Kazali aractan cok pahali olacagini sanmiyorum bunun icin direksiyon tuslari degisiyor onu biliyorum da arac beyninde blue&me yi etkilene bisey varmi yani beyinde de oynama gerekiyormu

atlatma
09/09/2014, 17:35
bildiğim kadarıyla blue me için ayrı bir ecu var torpidonun içinde ama nasıl takılır sisteme nasıl tanıtılır ecu da bir değişiklik gerekirmi yada sensör algılayıcı hoparlör nasıl takılır bilemem. maliyetli ve meşakkatli bir iş. değer mi tartışılır.