PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Park sensörü ve cam filmi konusunda yardım eder misiniz?

Fuzuli
17/10/2007, 20:43
Arkadaşlar tekrar merhabalar..
Forumun arama bölümünde çok arattım..
Aldığım sonuçlar aşağı yukarı fiyat ve yorumlar idi cam filmi konusunda..
Park sensörü konusunda da 1-2 marka göstermişlerdi forumda ama tarihler bir kaç ay öncesine ait :(

Önümüzdeki hafta İstanbul'a geleceğim kızımın alerji testleri için..Ev Fındıkzade'de..

Yardım ricam 2 başlık altında aslında..
1. Sadece arka camlara film yaptırsam çok kötü durur mu?(Sadece kızım-güneş ışığı tepkimesini engellemek niyetindeyim)
Çıkarılırkan iz bırakmayacak,en az 2 sene garanti verebilecek,Fiyatı makul bir yer tavsiye edebilir misiniz?
Fiyattan kastım şu; 300 ytl gibi rakamlar bana açıkçası fazla geliyor, ama 20 ytl'ye bir top film alıp ziyan ederek sinir katsayımı da arttırmak istemiyorum..
Düşündüğüm renk ise güneş ışığını azaltacak ama fazla koyu olmayacak griye yakın bir ton..

2. Park sensörü konusu;1-2 aya kadar ehliyet sahibi olan ancak tecrübesi olmayan eşim Erdek sokaklarında olacak:busted_b:
Daha önceden takan arkadaşlar memnunlar mı?Fiyatlar ne civardadır? Taktırdıkları yerde işçilik kalitesi nasıl?Taktırdıktan sonra kullanırken problemlerle karşılaştılar mı?

Park sensörü konusunda orjinal taktırma fikri daha ağır basıyor..Forumlardan takip ettiğim kadarıyla sorabileceği 2 yeri şimdiden öğrendim...Zincirlikuyu birmot ve beylikdüzü birmot..

Gerçi zincirlikuyu ''somun'' unutma gibi bir hikayeye karıştığı için şansını azalttı..

Her 2 konuda da fikirlerinize ihtiyacım var..Şimdiden çok teşekkürler..

Dikici
17/10/2007, 20:55
cam filmi için orta koyulukkta amerikan çizilmez cam filmi işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.ama geri çıkarılıması hakkında bir bilgim yok...

park sensöeü için işçilik fazla önemi yok sanırım...zaten tamponda yerleri belirli sadece gösterilen yerleri matkabla delip arka geri wites ışığına baplanması kalıyor bildiğim kadarıyla.....park sensörü tawsiye edilebilecek bir alet...işinize yaracaktır..;)

h k
17/10/2007, 22:41
1- bence kötü durur ama amacınız estetikten ziyade çocuğun sağlığı ise yaptırın tabi.
2- park sensörü çok faydalı bir alettir erkek bayan farketmez her şöföre gerekli bence :) , 3 e 5 e bakmayıp serviste yaptırırsanız garanti ile ilgili bir sınıtı da yaşamazsınız zaten çokta pahalı bişi değil sonuçta .

BaDWoLf
18/10/2007, 00:18
katılıyorum park sensörü vede cam filmi bir araçta kesinlikle olması lazım. Bende arabayı alır almaz park sensörü taktırttım.Hem fiyat hemde montaj konusunda size yardımcı olabilirim.Ben küçük lcd ekranlı ve sesli uyarısı olan sağı ve solu ayrı ölçen arkayı kaç m (2m arası 40cm) kaldıgını gosteren taktırmıştım çokta memnunum.Aynadan arkaya bakmak yerine ekrana akmak yeterli :)

ufuk61
18/10/2007, 08:18
benim eşimde erdekli ne yazıkki bende park sensörü taktırcam gecen ay sonu erdekte bir tane araca vurdu şimdiden park sensörü almazsan kullanmam diyor aslında işime gelir ama oğlumun okula kim bırakacak

ben serviste taktırcam bu hafta sonu 100ytl 2 senede garanti ve göstergeli

memat
18/10/2007, 15:35
cam filmi çizilmez çektirin amerikanlar pahalı normal çizilmez çektirinki çıkartırken iz kalmaz

SerhanOz
18/10/2007, 21:31
benim eşimde erdekli ne yazıkki bende park sensörü taktırcam gecen ay sonu erdekte bir tane araca vurdu şimdiden park sensörü almazsan kullanmam diyor aslında işime gelir ama oğlumun okula kim bırakacak

ben serviste taktırcam bu hafta sonu 100ytl 2 senede garanti ve göstergeli

gostergeli derken?
butun servislerde 100 ytl midir?
istanbulda anadolu yakasinda taktirilcak yer bilen varmidir?

hera
18/10/2007, 21:34
gostergeli derken?
Küçükyalı Birmotla görüşebilirsin..
0216 587 9879

BaDWoLf
18/10/2007, 23:36
park sensoru + montaj = 100 ytl değildir serviste ...
bence sadece parça fiyatıdır o

ufuk61
19/10/2007, 08:35
gostergeli derken?

serhan bilmiyorum tüm servislerde öylemidir

Fuzuli
19/10/2007, 17:33
Arkadaşlar görüş bildiren yorum yapan herkese teşekkürler...
Ancak ufaklığın hastalık sebebiyle antibiyotik kullanımına başlaması nedeniyle test sonuçlarının doğru çıkmayacağını öğrendim..
Allerji konusunda uzman profesörlerin :whip0000: başını kaşıyacak zamanları olmadığı :agiskavgasi: ,verdikleri tarihlerde senelik iznimin bitmiş olacağı ve antibiyotik etkisinde yapılan testlerin doğru sonuca ulaşmaması sebebi ile istanbul gezimiz iptal oldu...

Dipnot1: ben fırsat yaratıp gidene kadar film fiyatı da park senör fiyatı da değişir :(
Dipnot2: Doktorları oldum olası sevmişimdir...Artık daha ayrı bir sevgi besliyorum kendilerine :ranting2:..Profesörlere daha da özel bir sevgi :boxin:1 aylık maaşımı 2 basit test ve 15 dklık bir muayenede isteyebileceklerini öğrendim..
Dipnot3: Allah hiç bir çocuğu en basiti bile olsa hasta etmesin..:worthy00:

BaDWoLf
19/10/2007, 23:02
Arkadaşlar görüş bildiren yorum yapan herkese teşekkürler...
Ancak ufaklığın hastalık sebebiyle antibiyotik kullanımına başlaması nedeniyle test sonuçlarının doğru çıkmayacağını öğrendim..
Allerji konusunda uzman profesörlerin :whip0000: başını kaşıyacak zamanları olmadığı :agiskavgasi: ,verdikleri tarihlerde senelik iznimin bitmiş olacağı ve antibiyotik etkisinde yapılan testlerin doğru sonuca ulaşmaması sebebi ile istanbul gezimiz iptal oldu...

Dipnot1: ben fırsat yaratıp gidene kadar film fiyatı da park senör fiyatı da değişir :(
Dipnot2: Doktorları oldum olası sevmişimdir...Artık daha ayrı bir sevgi besliyorum kendilerine :ranting2:..Profesörlere daha da özel bir sevgi :boxin:1 aylık maaşımı 2 basit test ve 15 dklık bir muayenede isteyebileceklerini öğrendim..
Dipnot3: Allah hiç bir çocuğu en basiti bile olsa hasta etmesin..:worthy00:

az bile söyledin abi haklısın ALLAH kimseyi hasta yapmasın
bende bir alerjik rinit hastası olarak, çok çektim her doktor farklı bişiy istiyo farklı bişiy söylüyor hangi birine yetişeceğimizi şaşırdık.Biri ameliyat dio diğerine gidiyoruz kesinlikle olmaz diyor. Ne olucak bilmiyorum.Tek çaremiz sabır ... Yinede en güzeli sağlık park sensörüde filmde her zaman olur ... Çok geçmiş olsun abi acil şifalar ...

alpbal
02/11/2007, 16:24
orjinal park sensörüüü takılamıyooo denmişti banaaaa srviste bende taktırmadımmmm , şimdi anladığımmm kadarıyla takılabiliyormuşşş bir bilginizzz varmı

Darkfume
29/01/2009, 02:29
Bana 20.000 bakımında kampanyadan park sensörleri takıldı. Ücretsiz olarak çok yararlı bir hizmete sahip oldum diye sevinirken daha 6 ay kullanmadan bozuldu. şimdi ise garanti konusunda bir muhattap bulamıyorum. ,

Durumla ilgili görüş ve önerisi olan varsa bir cevap beni sevindirir.

mustafaf
29/01/2009, 08:44
konu baya bı hortlamıs ama :) yanı muhattap bulamıyorum derken, montajı yapan servıs, sorunu cozmeye yanasmıyormu ??? yada nasıl bır sorun var park sensorunde ???

femoli
29/01/2009, 16:47
fiatın kendi taktırdığı sensörler hiçmi hiç kaliteli değil ya iyi bişi alın takın yada oşuna deldirmeyin..

Müşteri hizmetleri ile görüşün sorununuzu çözeceklerdir...

Ziyaretçi047
29/01/2009, 17:41
Şeytanın kulağına kurşun, benimki çalışıyor...

femoli
29/01/2009, 18:37
seninki ni italyadan getirmişler bilader ben öle duydum :D

Buremir
29/01/2009, 23:35
orjinal park sensörü tabii ki de takılabilir fakat eğer aracınızda hiçbir hasar durumu yoksa baya maliyetli olur ancak allah korusun ama olaki aracınız arkadan hasar görür o zaman biraz nakit takviyesi birazda rica ile yaptırabilirsiniz

siromar
09/02/2009, 10:34
1) Cam filmi taktırmadaki herkesin yaptıgı en büyük sıkıntı muayenelerde sıkıntı cıkmasıydı ama saglık sorunları sebebiyle cam filmi taktırmaya trafikde sorun cıkarmıyor.
2) Ben cenmax Pm30 park sensoru taktırdım 3-4 ay önce ve cok memnunum hatta parasının kac katını cıkardı diyeblirim ( eger uyarısı olmasa cok ciddi kamyonetin birine carpıyordum ) montaj dahil 150 ytl idi. arka 4 sensor ve engele olan mesafeyi sesli olarak da gosteren bir lcd ekran mevcut.
Cok Net olmasa da resim de ekleyeyim

https://i35.tinypic.com/2n7o308.jpg

Fuzuli
11/02/2009, 20:39
konu baya bı hortlamıs ama :)

Kesinlikle katılıyorum...
Ben konunun forumun tozlu raflarına kalktığını düşünürken karşımda buldum...

Bu arada servislerdeki sensörler ile ilgili ufak bir detay...
Bandırma Kadıoğlu sensör boyamak sakıncalı diyor...
Beylikdüzü Birmot boyalı teslim edebiliriz diyor...

Park sensörü konusunda ortak bir fikirden ziyade servislerin tek tek yaklaşımları mevcut anlayacağınız...
Bu arada hala sensör taktırmadım...
Ama cenmax'ın sitesine girip baktığımda ürünlerini beğendim...Düşünenlere önemli bir alternatif olabilir...

Nafiz
12/02/2009, 14:59
Bende doblo aldım bir tane.Ona cenmax taktım.ekransız.cok memnunum