PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köpek eğitimi hakkında tavsiye ve öneriler

Arrest
29/08/2014, 23:05
4 gun once bir golden erkek sahibi olduk. Su anda 40 gunluk.

İlk gun koynumda
ikinci gun yerde yastiginda
ucuncu gun(bugun ) banyoda yatacak.

Tuy probleminden dolayi evde hur gezemiyor banyo artik evdeki odasi :) Sabah benle ise gdiyor aksam benle eve geliyor

İkinci gun Sabah uyandigimda yere isemisti. Odanin kapisi kapali oldugu icin cikamadi tabi yere 5 tanede gazete serdik ama gitmis bos yere isemis essoolubeskulak. Ustumu giydim elime aldim mutfaga yerr koymamla haliya isemesi bir oldu :D hemen elime aldim kizdim balkona koydum. İki dk gecti geri girdi bu seferde kakasini yaparken elime aldim balkona koydum kizarak. Bugun isr banyoya koydum bitanede gazete serdim. İki saat sonra gazeteye isemis afferim ddm sevdim aferim mamasi verdim.

Nasi egitirim naparim bilmiyorum fikir oneri tavsiye bekliyorum tecrubeli arkadaslardan.

29838

SteinGP
29/08/2014, 23:07
6 aylik olana kadar ne yaparsan yap tuvalet isi zor. Alisacaksin kardesim kolay gelsin :)

cemdogu
30/08/2014, 01:23
kardeşim en etkili yöntem bölge öğretmek..Gazete alanını genişlet.Her gazeteye işeyip kakasını yaptığında ödüllendir oyna.Her gazete dışına yaptığı için de kakayı ve çişi gösterip burnunu sık, abartma.Poposuna ufakçanda vurabilirsin.

6 aya kadar böyle gidebilir yalnız, haberin ola.

cdogu
30/08/2014, 01:30
Cok sevdigi,kendi yemeginden ayri bir sey bul. Odul mamasi gibi. Onunla odullendir.. 7 yasindaki ite hala boyle bsyler ogretebiliyorum hehehe

Duzenli fircala hayvani. Cok sık yıkama. Ve köpek sampuani kullan. Bunlari konustuyduk zaten. Bir sey olursa da ara gecen uyurken aramissin geri de donemedim:)

papatyanil
17/09/2014, 15:06
çok tatlı olsa gerek :)

Arrest
17/09/2014, 15:17
çok tatlı olsa gerek :)
Kerata çok tatli'ydi :D

cdogu
17/09/2014, 16:51
Kerata çok tatli'ydi :D

Lan verdin mi hayvanı.

Arrest