PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özlettin Bizi...

Baracuda
15/10/2007, 21:31
Bu bravonun fotoğraflarını gördükçe kendimi iyi hissetmiyorum araba alacağım sıkıntıdan kafayı yiyeceğim.
Yola çıkacam yeni fotolar gördüm şimdi hala onda kafam çok şekil duruşu var çok güzel bir araba senelerden beri fiatcıyım başka markaya kaymayayım diye bekliyorum bu arabayı.
Ne zaman ÇIKACAKSIN BRAVO :Flush000:

https://img525.imageshack.us/img525/7217/fiatbravo200703mgm0.jpg

https://img241.imageshack.us/img241/8689/fiatbravo200702mxz6.jpg
https://img366.imageshack.us/img366/6053/fiatbravo200701msx5.jpg

Son zamanlarda duyumlar alanlar buraya yazsın.Meraktan çatlattılar vallahi bizi.

Auto engineeR
15/10/2007, 21:38
walla gelse de caddelerde görsek.. ama ben gp m den ayrılmam,ayrılamam daha ayrılık için çok erken :)

BaDWoLf
15/10/2007, 21:56
Ben bizzat zincirlikuyu birmota gidip sordum. Müşteri temsilcileride pek haberdar değiller açıkcası öyle bir izlenim aldım ama en son bikaç yeri aradılar ve şubat-mart arası yollarda dediler bana ...

Bu araba bizimkilerden daha mı uzundur nedir???

Bizim gp lerin level 2 si gibi bişiy resmlerden oyle anlaşılıyor :)

viper
15/10/2007, 21:59
Linea gidi olmasın bunun sonuda
Linea da kocaman gözüküyodu, punto gibi çıktı:D

civcivx
15/10/2007, 22:45
Leon ebatlarında bir C sınıfı olsa gerek. Bizim GP'lerden büyük olacağı aşikar. Yalnız fsadece fotoğraflara bakıp, birebir görmeden yorum yapmak yanlış olur diye düşünüyorum, bayide görüp incelemek lazım. Yoksa bu fotolarda neler yapıyorlar, neler :D

Auto engineeR
15/10/2007, 22:48
bu fotolar amatör fotoğraflar anladığım kadarıyla, ama yine de yorum yapmak zor büyüklüğü hakkında..

tempesty
15/10/2007, 23:28
Açıkcası arabamı satarsam eğer bir daha fiat almamayı kafama şimdiden koymuştum fakat sanırım bravo gelince dikkatle izliycem ve alırsam da hemen almıcam.

brvhgt
15/10/2007, 23:53
valla bne ciddi ciddi bekliyorum gelsin bakalım bizimkilerden farklı olucak kesin çünkü üst sınıf ayrıca ingilteredeki sitede 1.4 tjet 150 bg en dolusunu nekadar opsiyon varsa sokak ağzıyla full artı full gırtlak yaptım türk parası 42 civarı çıktı bana uyar bu fiyat aralığı

Linos
15/10/2007, 23:57
Y.Mahalle Birmot'da görmüştüm broşürünü! Yanlış hatırlamıyorsam bizimkilerden biraz uzundu! Bir ara yolum düşerse fotokopi olayına gireyim! ;)

Baracuda
16/10/2007, 00:13
Sabrettim sabrettim kafama koydum Allah sağ bıraktığı müddetçe bu arabayı almayı planlıyorum emotionun bir üstü sportmuş son 1 kere araba alıp bir daha almıyacağım için bu arabayı ve motorunu bekliyorum olursa Tjet 120 yada 150.
Sanırım bu model oluyor jantı aynı istediğimden.Buna modifiye bile etmem görünümü gayet güzel.
Yoksa hayale hüsrana uğrarsam linea 1.4 çekeceğim.

brvhgt
16/10/2007, 00:29
kardeş ingilteredeki siteye gir dizayn et iştahın iyice kabarır tjet spot var doldur istediğin kadar kataloğu alibertide gördüm eğer o broşür gelirse o bile sağlam ben en çok maserati blue ve yeni ferrari kırmızısını beğendim egzotik kırmızıda süper

Baracuda
16/10/2007, 00:46
Ertan baktım ben ona daha önceden benim palionun kırmızısı çok güzel benimkisi kadife kırmızısı orada ne geçiyor unuttum şuan net bağlantım düşük olduğu için bakamıyorum malüm pocketpcden yazıyorum göremem.
Neyse o renk çeşidi var orada burayada gelir inşallah.Ama şunu anlamam bu türkiyenin kaderidir hep son malı biz tadıyoruz acaba fiat öncelik olarak avrupa birliği ülkelerinimi yetiştirmeye bakıyor üretimde sonra biz geliyoruz galiba.Onun içinde sonlara kalıyoruz.Yada ne bileyim satış taktiği olabiilir.

brvhgt
16/10/2007, 00:59
bu tamammen tofaş zihniyeti bnece geçenlerde ali pandıra bravoyu soruyorlar ne zaman diye 2008 ilk çeyreğe erteledik diyor sebep lansman olarak çok yoğunlarmış lınea yeni scudo ve fiorini sebebiyle ayrıca bravonun bir motoru türkiye şartlarına ayarlanıyorn dedi ama hangisi söylemedi sinir oldum zihniyete bak çok yoğunlarmış hazır ivmeyi yakalamışsın türk pazarında patlat gitsin ki millet desin fıata bak bu arada yeni 500 mutlaka gelicek dedi istermiisn bravodan önce o gelsin kabus gibi olur valla ferrarinin kullandığı yeni ton kırmızı o formula 1 de aynısı var fıat sitesinde sporcu kimliğe vurgu için ferrarinin yeni kırmızı rengi bravoda kullanıldı ve lansman arcıda bu renk seçildi yazıyordu

Baracuda
16/10/2007, 01:07
Bu zihniyet her büyük kuruluşda var kapital sistem bunu onlara emrediyor ne yapacaksın.Adamlar alışmış büyük meblağlarda çalışmaya adı üstünde KOÇ A.Ş :)

Şöyle bir durumda var şu 3 fotoyu yeni gördüm hayran kaldım pinekleyip pedere gösteriyorum oda sabırsızlanıyor dayanamıyacağız vallahi adamlar iyi iş çıkardılar hem donanımda hem motorda hemde görünümde.

BGRAYS
16/10/2007, 01:10
dizelin tam otomatıgı gelırse hıc dusunmem yoksa focus alırım bunu satınca dizel ve tam otomatık alıcam kısmet olursa ..

Baracuda
16/10/2007, 01:15
Bu bravoya güzel bir hava filtresi taktırdıkmı kit K&N elleme keyfime.

ABNEW
16/10/2007, 17:53
Linea gidi olmasın bunun sonuda
Linea da kocaman gözüküyodu, punto gibi çıktı:D

Linea, GP platformu üzerine oturtuldu çünkü:)

Bravo tamamen farklı bir üretim.Linea Bravo nun yanında bir alt sınıf gibi duracak...

stilo
17/10/2007, 11:58
bravoda da punto dan izler var önden grande arkadan eski kasa brava

içi ise bir çok yeri stilo

yeni bir şey pek yok .

bir tek t jet motoru beni cezbediyor.

linea da deneyeceğim bu motoru

yoksa ya auris alacağım yada focus

brvhgt
17/10/2007, 12:04
ön kısım fıatın yeni tasarım yüzü zaten her marka bunu yapıyor reno pejo vw ....arka kızsım eski bravoya gönderme yapılıyor yalnız içinin stiloyla hiç bir alakası yok nasıl benzettin hayret

stilo
17/10/2007, 15:31
sadece ben değil fiat yetkilileri söylüyor.

" bu kadar kısa sürede bu kadar az para ile bravoyu çıkarmamızın sebebi Stilonun alt yapısını kullanmak " dediler

far kısmında haklısın tabii tutulan modelden alıntı yapacakcaklar

Korhan
17/10/2007, 15:54
Sadece platform Stilo ile aynı. Aracın görünen kısımlarının Stilo ile herhangi bir benzerliği yok.

brvhgt
17/10/2007, 17:17
bakın kendiniz söylediniz alt yapı kaldıki hiçbir ortak parça dahi yok yani ellerindeki verilerle ve kayıtlarla ayrıca stilo şasesine göre çuygulama yapıldı