PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ses Problemi (çözüldü)

EMRE ALTINOK
09/08/2014, 09:48
Selam, kısa zaman önce ön göğüsün altından gelen sesleri tespit ederek çözdüm. Cep telefonumun feneri bu işte bana çok yardımcı oldu burdan kendisine teşekkür ederim.

* pedalların ordan gelen ses, klimanın ayaklara üfleme borusu çıkmış. bir tarafı vidalı ok. ama diğer taraf geçmeli. zamanla ayaklara çarpmaktan yerinden pırtmış. bende taktım ses kesildi.

*yolcu tarafı ayak koyma yerinden gelen ses, şu sağ tarafta plastik bi kapak var altında yakıt kesme düğmesimi ne olan o gevşemiş. yerine oturttum ama vida boşa dönüyor. önce vidayı söküp sonra tekrar takmak lazım geliyo. buda çözüldü. ;)

bazen gözle görünür yerdeki gevşeyen ufak tefek somunları berkiştirmek lazım.

gösterge paneli önündeki şeffaf plastiğin yerine tam oturmadığını farkettim.ama ses gelmiyor sorun yok.

torpido gözünün kapağı sağa sola çok fazla boşluk var. ilerde ses yapmaya başlarsa onada el atarım.

Hoşçakalın.

emrek8899
09/08/2014, 10:16
Teşekkür ederiz guzel paylasim

EMRE ALTINOK
25/08/2014, 14:04
yOLCU TARAFINDAKİ PLASTİĞİN ZAMANLA GEVŞEYİP SES YAPMASININ SEBEBİNİ BULDUM. VİDANIN İÇİNE GİRDİĞİ "küp şeklindeki plastik beyaz" PARÇA YERİNE GEÇMELİ YAPILMIŞ. YAPIŞTIRMA YADA TIRNAK YOK. O ÇIKARILIP YAPIŞTIRILIP YERİNE TAKILIR SONRA VİDALANIRSA SORUN HALLOLACAK.

fotobelit
25/08/2014, 14:18
Kendi imkanlarınla sorunları çözmen çok iyi..Tebrikler..

EMRE ALTINOK
22/10/2014, 17:32
yukarıda yazdığımı dün yaptım. plastik kapağı çıkartıp (zaten tam çıkmıyor) o beyaz plastiği söküp japonladım.geri yerine taktım. kuruyunca. siyah plastiği oturtup vidayı sıktım.umarım bir daha gevşemez.