PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yol bilgisayarı hakkında

rrrmisafirrr
04/08/2014, 13:16
arkadaşlar benim aracımda trip A ve trip B diye iki seçenek var bir sorum var şöyleki;

şimdi diyelimki istanbul ankara arası trip a nın ölçmesini istiyorum, ankaradan sonrada trip b nin devreye girmesini istiyorum bunların arasındaki geçişi nasıl yapıyoruz?

Evren_c
04/08/2014, 15:46
Bu söylediğinizi otomatik olarak yaptıramazsınız ama Ankara'dan sonra trip B'yi sıfırlarsanız, o noktadan sonra aldığınız yolu görebilirsiniz. Tabii bu sırada trip A işlemeye devam edecektir.

KG777
04/08/2014, 16:04
Ne tripcan arabaymış bizimkilerde arkadaş :)

rrrmisafirrr
05/08/2014, 14:49
Bu söylediğinizi otomatik olarak yaptıramazsınız ama Ankara'dan sonra trip B'yi sıfırlarsanız, o noktadan sonra aldığınız yolu görebilirsiniz. Tabii bu sırada trip A işlemeye devam edecektir.

şöyle yaptım a ve b yi aynı anda sıfırladım şimdi ikiside çalışıyor yanı değerleri ikiside yazıyor yani :) ben sadece a çalışsın istiyorum b hiç çalışmasın onu nasıl yapacağım.

birde anlık yakıt tüketimi --- bu şekilde hiç kıpırdama yok onu bulamadım hangisidir o anlık yakıt tüketimi ingilizce menüde?

erdiyilmaz
05/08/2014, 15:17
birde anlık yakıt tüketimi --- bu şekilde hiç kıpırdama yok onu bulamadım hangisidir o anlık yakıt tüketimi ingilizce menüde?

Anlık tüketim ingilizce olarak Ic (instant consuption) 1/100 olarak gösteriliyor. Anlık tüketim ilk anda ---- olarak görülebilir, biraz araçla yol giderseniz değer yazmaya başlayacaktır.