PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Multiair yardım :(

orkunnamli
02/08/2014, 13:07
Arkadaşlar meraba son günlerde 2011 bravo multiair aracımda yuksek devırlerde tekleme yasıyorum 3000 devırden sonra arabayı sıkan bırsey var lpg den supelendım ama 1 haftadır benzinde kullanıyorum aynı sorun devam ediyor neden olabilceği hakkında bigisi olan varmı ? Ayrıca hiç multiair keyfini yaşayamıyorum :(

Arrest
02/08/2014, 13:15
İlk mesajda bi selamlasma ve tanisma faslimiz olur. Oncelikle hosgeldiniz. Kavaklidere yetkili serviese gitmenizi oneririm. Muslum bey size yardimci olacaktir.Bujiler olabilir ama buyuk ihtimal.

orkunnamli
02/08/2014, 13:28
İlk mesajda bi selamlasma ve tanisma faslimiz olur. Oncelikle hosgeldiniz. Kavaklidere yetkili serviese gitmenizi oneririm. Muslum bey size yardimci olacaktir.Bujiler olabilir ama buyuk ihtimal.

abi hatırlarsan seninle tanışmıştık kemal otonun sahıbısın demı :)

Arrest
02/08/2014, 14:28
Hatirlayamadim. Femoli mehmet abiyle tanismjs olabilirsin. Sato ben fakir bir isciyim:))

orkunnamli
02/08/2014, 14:56
Hatirlayamadim. Femoli mehmet abiyle tanismjs olabilirsin. Sato ben fakir bir isciyim:))

kırmızı bravo camlara ruzgarlık taktırmıştım ve paspas almmıştım hatta beypazarlıyım mehmet abiyle ozaman baya muhabbet etmiştik:)

Arrest
02/08/2014, 15:07
kırmızı bravo camlara ruzgarlık taktırmıştım ve paspas almmıştım hatta beypazarlıyım mehmet abiyle ozaman baya muhabbet etmiştik:)
Evet hatirladim :) baban serviste calismiyor muydu

orkunnamli
02/08/2014, 15:08
yok kardesım okadarda değil :D

Arrest
02/08/2014, 17:02
Kardes kavaklidere yetkili servise git. Selamimizi ilet. Bi baksinlar fiyat konusunda yardimci olurlar. Multiair oldugu icin sanayide siradan ustalara getirmeni pek tavsiye etmem