PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jant Yardim..!

16BA153
11/10/2007, 11:38
=momo Gtr Chorome= Bu Janti Nerde Bulabilirim Yardimci Olursaniz Sevinirim.
Bu Janti Bulamazsam Zcv Yi Alicam Sizce Nasil Bi Seçim Olur Fikirleriniz çok önemli Ayrica Lastik 150 Ylt Lik Kiş Için Uygun Hangi ölçülerde Ve Hangi Markayi önerirsiniz şimdi Den Hepinize Teşekkür..!

femoli
11/10/2007, 12:23
ZCV jantı kesinlikle tavsiye etmem bir ara bende ona yansımıştım cin malı düzen tutmuyor çok ucuz ama çok başın ağrır balas tutmaz sürekli eğilir tam başa bela diğer jantı düşünebilirsin ..

cewo
11/10/2007, 12:48
momo gtr chrome 'u zannediyorm eliftuning te bulabilirsin.. şahsen ben ikisini de tawsiye etmem.. :)

alperylm
11/10/2007, 12:56
zcv adlı jant sevket yılmazın altında aynısı kırmızı bir puntoda var açıkçası güzel durmuyor ben begenmedim çok iddialı bir model olduğunu da düşünmüyorum jant almayı düşünüyorsanız tanıdıklar var makul fiyatlarda alabiliriz bende bir adet daha alayı düşünüyorum isterseniz birlikte araştıralımm şükraniye lambalarında dil-las var benden bahsedersen hem fiyat hem de istediğin model konusunda yardımcı olacaktır gitmeyi düşündüğün zaman haber verirsen ben de gelebilirim

16BA153
15/10/2007, 09:26
Alper kardeşim dil-las gittim orada fazla çeşit kalmamış ben zaten daha önce oradan jant almıştım. O kırmızı puntoya o jantı takan firma bana çok ii oldu felan dedi birmot arabayı istemiş felan kardeşim ben bi jant alıcam ama nerden olur bilmem bu konuda senden yardım alırım benden teli istemişsin 0505 919 97 64

gogopunto
24/02/2009, 23:21
slm yeni katıldım siteye önerilerinizi beklerim saygılaımla..