PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor üflemesi acil yardım

raskalnikov85
12/07/2014, 23:07
Arkadaslar 2011 punto evo active aldim gecen hafta. 22 binde 26 bin liraya.tanidik expertize soktum performans yuzde 92 ve hic boya bisey yok.sifir gibi araba dedi.ancak expertiz haliylen motora detaylı bakmadi.bende kaportaciya goturmedim.simdi kuzenim arabaya bakti. Motor kapagini acinca araba ufleme yapiyomus.ve avucuma bir kac damla da yag geliyo.forumlarda normaldir diyende var kotudur diye de.ne yapmaliyim. Arac temiz hani ici disi cok guzel cizik boya yok.yani cok kilometre yapmismidir dicem sanmiyorum.kafam karisik yardimci olursaniz sevinirim:unsure00:

serrko
12/07/2014, 23:37
Yag kapagindan anlasilmaz üsten eksantrikli oldugu icin yag sıcramasi normal motor sicakken yag cubugunu cek öyle bak

MB860 cihazımdan 2 ile gönderildi

khanunl
13/07/2014, 00:50
22.000 Km'deki aracın motor üflemesi km'sine göre olasılık dışı !

halils2
13/07/2014, 01:47
Arkadaslar 2011 punto evo active aldim gecen hafta. 22 binde 26 bin liraya.tanidik expertize soktum performans yuzde 92 ve hic boya bisey yok.sifir gibi araba dedi.ancak expertiz haliylen motora detaylı bakmadi.bende kaportaciya goturmedim.simdi kuzenim arabaya bakti. Motor kapagini acinca araba ufleme yapiyomus.ve avucuma bir kac damla da yag geliyo.forumlarda normaldir diyende var kotudur diye de.ne yapmaliyim. Arac temiz hani ici disi cok guzel cizik boya yok.yani cok kilometre yapmismidir dicem sanmiyorum.kafam karisik yardimci olursaniz sevinirim:unsure00:

Eline bir kaç damla yağ gelir önemli ola yağ kapağını açıp avucunu tam kapattığında vakum mu yapıyor üflüyor mu? vakum varsa sıkıntı yok ama üfleme varsa sıkıntı çok. Bana kalırsa kuruntu yapılacak bir durum yok.

atlatma
19/07/2014, 01:49
22.000 Km'deki aracın motor üflemesi km'sine göre olasılık dışı !

Yollarda gördüğümüz afedersiniz öküzlerden bir öküzün elinde 22.000 değil 2.000 km yapsın yine olasılıklar içine girer bence