PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lpg yedek parça adresi ??

ZAK1980
08/07/2014, 23:30
2 adet brc hava fıltresı almayı dusunuyorum arkadaslar 12.5 TL tanesı aslında bırtane lazım fakat mınımum 2 adet alam lazımmıs 1 adetını bakımda degıstırecem dıgerı yedek kalacak bu sıteden alıs verıs yapan varmıdır urunlerı nasıldır veya asagı yukarı aynı fıyat olması durumunda ankarada brc fıltre satan bır yer onerebılırmısınız.
ÜRÜNDE BU:
Brc Gaz Filtresi -12.50TL (https://www.lpgyedekparca.com/brc-gaz-filtresi-urun320.html)

ZAK1980
16/07/2014, 22:36
Sorunun cevabını kendım yanıtlayım;
Arkadaslar bu sıteden ıkı adet Brc hava filtrsı aldım aractan cıkan ıle karsılastırdım aynısı bırebır dıyebılırım kalıtesı gorunurde ıyı ıyımı kotumu bır sonrakı degısımde gorecegım yıpranma varmı nakacam ama su anda malzeme kalıtekı.
Bır ıkı gunde geldı ptt kargo ödemelı aldım sıtede gayet guvenlı 1 tanesıne 30 tl verecegıme 2 tanesıne 25 tl verdım

celenlee
17/07/2014, 10:10
Bundan daha uyugun LPG yedek parça satan yer yok diye biliyorum.
Filtreden enjektörüne kadar fiyatlar çok iyi.

kemalakkan
16/08/2014, 18:21
Arkadaşlar benim araçta da landirenzo marka lpg sistemi var ama lpg göstergesi hep full gosyeriyor eskişehirde landirenzo bayisine gittim baktı simit depodaki parçanın değişmesi gerektiğini söyledi ellerinde yokmus sanırım bakıcaklar bilgisi olan varmı acaba nekadardır felan çünkü adamlar lpg filitresini 50 tl ye değiştiriyorlar piyasada 10 tl felan bukadar pahalı iken bu filitre kimbilir o parçaya nekadar derler

Castell
20/08/2014, 01:56
Arkadaşlar benim araçta da landirenzo marka lpg sistemi var ama lpg göstergesi hep full gosyeriyor eskişehirde landirenzo bayisine gittim baktı simit depodaki parçanın değişmesi gerektiğini söyledi ellerinde yokmus sanırım bakıcaklar bilgisi olan varmı acaba nekadardır felan çünkü adamlar lpg filitresini 50 tl ye değiştiriyorlar piyasada 10 tl felan bukadar pahalı iken bu filitre kimbilir o parçaya nekadar derler
Şamandıranız arızalı olabilir komple şamandıra kiti yaklaşık 100tl civarları ama sensörde arızalanmış olabilir sensörlerde 50tl civarı.......

kemalakkan
05/09/2014, 12:37
mesajını için saolun peki şamandıra arızalı ise arac lpg bittiğinde benzine gecer demi ben 45 tl lik lpg aldım 266 km oldu hala bitmedi gösterge sıkıntılı olduğundan bittiğini anlayamıyorum enjektör sesi geliyor aractan ordan cakıyorum lpg de devam ettiğini

cemdogu
05/09/2014, 13:20
mesajını için saolun peki şamandıra arızalı ise arac lpg bittiğinde benzine gecer demi ben 45 tl lik lpg aldım 266 km oldu hala bitmedi gösterge sıkıntılı olduğundan bittiğini anlayamıyorum enjektör sesi geliyor aractan ordan cakıyorum lpg de devam ettiğini
şamandıra göstergeler içindir.sıkıntı olacağını sanmam.45tl ile 300/350km yapanlar mevcut