PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fren sorunu yardımm

gazibeyli
01/07/2014, 21:39
S.a arkadaşlar gecende arabayla gidiyorum trafikte telofona dalmıştım öndeki araca araç kayarak hafif vurdu.
Araçta hiç çizik bile yoktu
Sonra araçla kalkışa geçtim sanki aracı bişey tutuyor bi baktım frenlerde sorun var frenler kitledimi ne yaptı bilmiyorum ama kenara çektim arabayı bekledim arıza lambası falan yanmıyor arabanın servisi aradım baya geçti bağlandım sorunu anlattım biraz bekleyin dedi sonra tekrar deneyin dedi aynen bekledim bi 15 dakika falan sonra devam ettim araba normal bi şekilde devam ediyor

Suan kuşkuluyum biraz arabanın frenlerine ne oldu bu konuda yardımlarınızı bekliyorum böyle bir arıza yaşayan varmı.

gazibeyli
03/07/2014, 01:05
Arkadaşlar tekrar yaptı aynı sorunu yardımm

cemdogu
03/07/2014, 01:11
o kadar çok sebep var ki bu durumun oluşabilmesi için.öncelikle aracınızın bakımı geldi mi? önemli soru bu.Çünkü fren balatalarınız eridiyse bittiyse fren geç bırakır gibi yapar.Fren hidroliğinizde sorun olabilir.Sizin acilen, yetkili servise ya da özel servise gidip sorunu çözmeniz gerekiyor.Bu gibi durumlarda forumun yapabileceği birşey yoktur telepatik yeteneğimiz yoksa :D

gazibeyli
03/07/2014, 14:47
Selamlar aracımı servise götürdüm fren testine girdi balataları diskleri kontrol edildi hiç nişi yokmuş üstayla çıktık 2 kere dolandık olmadı sorun gelde burdan bak sen işe arkadaş ne yapacan ben şimdi ?????

katip onur
03/07/2014, 15:03
Ben de bir ara dişçiye gidip doktora derdimi anlattım.. Doktor bey bişeyler çiğnerken dişim ağrıyo dedim gülüp gönderdi beni.. Meğersem psikolojikmiş :D sizinki de öyle bişey olabilir..

gazibeyli
03/07/2014, 21:27
Valla bilmiyorum artık deli oldum yanıma arkadaşı alıp gezecek artık öyle bişi hissettiğimde hemen verecem bakalım o ne diyecek