PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Camları kumandadan kapatma komutu

samweb
24/06/2014, 02:31
Arkadaşlar kumandadan kilitlemeye basınca açık camların kapatması için aracın beynine böyle bir komut verdirilebilir mi? Bunu izmir-balıkesir-bursa civarı kim yapabilir?

ahdcgg
24/06/2014, 02:35
yazılım değilde elektirikçiler yapıyor bildiğim kadarıyla forumda daha önce açıklanmıştı bu durum

Evren_c
24/06/2014, 08:24
Evet cam açma-kapama modülü takılıyor olması lazım, bilen arkadaşlar yazacaktır.

yusufagcatr
24/06/2014, 08:34
2013 boş doblolarda bile var bu özellik,ama bizde yok ilginç.

blackhawk
24/06/2014, 12:42
Alarm takan aksesuarcılar cam kaldırma modülü raksrlsr oshalı birşey değil.

cdogu
24/06/2014, 13:07
Rotacar Tam Otomatik Cam Kaldırma Modülü Termikli 2 Cam Ckm2 Fiyatı (https://www.hepsiburada.com/liste/rotacar-tam-otomatik-cam-kaldirma-modulu-termikli-2-cam-ckm2/productDetails.aspx?productId=otrota341&categoryId=20024923)

şöyle ucuz bir modül ile halledebilirsiniz. Şahsım adına termikli olması iyi bir özellik. Çoluk çocuk elini koyduğunda duruyor böylece.

samweb
24/06/2014, 16:00
Rotacar Tam Otomatik Cam Kaldırma Modülü Termikli 2 Cam Ckm2 Fiyatı (https://www.hepsiburada.com/liste/rotacar-tam-otomatik-cam-kaldirma-modulu-termikli-2-cam-ckm2/productDetails.aspx?productId=otrota341&categoryId=20024923)

şöyle ucuz bir modül ile halledebilirsiniz. Şahsım adına termikli olması iyi bir özellik. Çoluk çocuk elini koyduğunda duruyor böylece.

bu aradığım birşeydi işte teşekkürler..

katip onur
24/06/2014, 16:13
Cam kaldırma modülünde camların hepsi aynı anda mı kalkıyor acaba yoksa tek tek mi :) enteresan sorular.. aklımda deli sorular :D

GPEMREE
25/06/2014, 08:50
Cam kaldırma modülünde camların hepsi aynı anda mı kalkıyor acaba yoksa tek tek mi :) enteresan sorular.. aklımda deli sorular :D

İnternetten incelediğim birkaç üründe önce sol cam sonra sağ cam kapanıyor diyor.

GPEMREE
25/06/2014, 08:50

Peki bunlar sadece kapıyor mu yoksa hem kapayıp hem açıyor mu?

kristaldeniz
26/06/2014, 09:54
şu başlığa bir göz atmanızı öneririm. bakarsınız module ihtiyaç duymadan benim gibi halledebilirsiniz.

https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/50694-kumandadan-otomatik-cam-kapanmasi.html

YaYa
26/06/2014, 11:25

2007 model 1,3 aktive grande puntom var, daha önce elektrikçiye gittiğimde camlarımın kapıları kilitlediğimde otomatik kapanmasını istiyorum yapılabilir mi dedim, evet hallederiz dedi ama cam kapama tuşuna uzun basıp bıraktığınızda camlar otomatik kalkıp iniyor mu diye sordu bende hayır tamamen açmak yada kapamak için sürekli basılı tutmak gerekiyor dedim o zaman araya birde camların tek seferde inip kalkmasını sağlayan röle tarzı bir şeyde koymamız gerekiyor dedi ve toplamda 100TL ye yakın bir fiyat verdi, bu dediğim olay 1,5 ay falan önce oldu bana da 100TL biraz fazla geldiği için işlemi erteledim.

Şimdi sormak istediğim soru internette satılan bu cihazı alsak elektrikçiye götürsek 20-30 lira neyse sadece işçilik vererek kapıları kilitlediğimizde camlarında otomatik kapanmasını sağlayabilir miyiz? Boşu boşuna işe yaramayacaksa sipariş vermekte istemiyorum.

Acaba elektrikçinin yapacağı işte böyle bir modül mü takmak olacak?

Biraz uzun oldu galiba :cool0000:

tayfux
26/06/2014, 18:46
arkadaşlar oluyor bu durum..2000 model astra mız vardı..yaptırmıştık...

KEMAL OTO
26/06/2014, 19:01
Cam modülü alın fakat ikisi aynı anda kapatanları tercih ediniz. tek tek kapatma uzun süreli olacağı için araç başında beklemeniz gerekecektir ve belli bir süre sonra aman boşver kendisi kapatır dediğiniz anda diğer cam kapatmazsa o zaman geçmiş olsun

YaYa
30/06/2014, 09:31
Cam modülü alın fakat ikisi aynı anda kapatanları tercih ediniz. tek tek kapatma uzun süreli olacağı için araç başında beklemeniz gerekecektir ve belli bir süre sonra aman boşver kendisi kapatır dediğiniz anda diğer cam kapatmazsa o zaman geçmiş olsun

İkisini aynı anda kapatan bir ürün önerme şansınız varmıdır?

Birde daha öncede dediğim gibi bizim puntoda camı komple kapamak için sürekli basılı tutmak gerekiyor, sadece böyle bir ürün alıp herhangi bir oto elektrikçisine götürmek bizim işimizi çözermi, yoksa ekstra bir parçaya daha ihtiyaç duyulacakmıdır??

grandepntoo
30/06/2014, 13:42

benim emotion puntomda kendi orjinal var kumandaya uzun sure bastıgında hepsi birlikte kapanıyor ama sonradan takılanlarda nasıl olur bilmiyorum