PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk kez araba sahibi olana tavsiye...

merzel
10/06/2014, 17:51
Arkadaşlar aracımı bugün aldım. Fiat Grande Punto 1.4 fun 2009 model. Daha önce aracım olmadığı için kasko ve sigorta hakkında hiçbir bilgim yok.

- Kaskoyu belirlerken nelere dikkat etmek gerekir?

- En ucuz olanı en iyisi midir?

- Teminatlarda nelere dikkat etmek gerekir?

- Hangi şirketi tercih etmeliyiz? (İnşallah muhtaç kalmayız ama herhangi bir sorun olduğunda kaza vs. problem çıkarmayacak olan hangisidir?)

- Anadolu , Mapfree, Axa , Generali. Bunlar ileri gelenler galiba.

cemdogu
10/06/2014, 21:44
vallahi ilk araçsa güzel fatura çıkar diye biliyorum ama yaşınıza göre de değişir.

Biz şirket araçlarına Bilsigortadan yapıyoruz herşeyi.Ankaradaysanıx gayet iyiler

C2105 cihazımdan gönderildi

merzel
10/06/2014, 21:52
vallahi ilk araçsa güzel fatura çıkar diye biliyorum ama yaşınıza göre de değişir.

Biz şirket araçlarına Bilsigortadan yapıyoruz herşeyi.Ankaradaysanıx gayet iyiler

Hocam ilk araç. Araç eşimin üstüne olacak. 1200-1500 arası çıkması temennim. Daha fazla çıkmasa bari. Şirket olarak?

cemdogu
10/06/2014, 21:57
Hocam ilk araç. Araç eşimin üstüne olacak. 1200-1500 arası çıkması temennim. Daha fazla çıkmasa bari. Şirket olarak?

acme analitik labratuvarları. 1 tane araç var peugeot .tabi ticari olduğu için biraz daha pahalı geliyor fiyat kıyaslayamayız ..

Bilsigorta iyidir . Benim tavsiyem ucuza kaçmayın sonuçta mazallah bi durum olursa oraya başvuruluyor...

şu yeni çıkan sigortam.net e de bi bakın derim, teklif alırsınız hem :)

merzel
10/06/2014, 21:58
acme analitik labratuvarları. 1 tane araç var peugeot .tabi ticari olduğu için biraz daha pahalı geliyor fiyat kıyaslayamayız ..

Bilsigorta iyidir . Benim tavsiyem ucuza kaçmayın sonuçta mazallah bi durum olursa oraya başvuruluyor...

şu yeni çıkan sigortam.net e de bi bakın derim, teklif alırsınız hem :)

Sağ olun hocam...

zahirbaba
11/06/2014, 22:07
sigortam.net sitesine gir çok faydalı bir site tüm firmalardan otomatik teklif alıyor
zorunlu trafik sigortasına 140 verende var 450 verende.fark çok fazla oluyor.
kaskonun firması fark etmez sadece para alırken sıkıntı yaşıyorsun çok zorlanırsan sigorta şirketlerinin BDDK gibi bir fonu var 1 dilekçe ile haloluyor

didi77
12/06/2014, 02:19
Sigortam.net ten benim 3.yılım gayet güzel ve uygun teklif veriyorlar detaylı bilgi alabiliyorsun müşteri hizmetlerine hızlı bağlanıyorsunuz ayrıca yüzde 25 peşin kalanıda karta bloke koymadan taksit imkanı var yani elden öder gibi ödüyorsun sigortam.netten teklif almadan bir kaç yerden alıyorum inanın bir şirket bana full kaskoya 925 tl dediği teklifiki sigortam. Net ten 750 tl ye yaptırdım aynı sigorta şirketi aynı ürün

merzel
12/06/2014, 03:53
Hem kaskoyu hem de tarfik sigortasini generaliden 1230tl yaptirdim bugun. Alir almaz 4 lastigide degistirdim. Pirelli p1 aldim.

Sent from my Nexus 5 using

hoksi
12/06/2014, 12:22
Araba devir işlemleri derken çok açıldım Kasko'yu sonraya bırakayım diyorum yazın yollardayım alayım diyorum denk gelmiyor.Neyse konu takipteyim:agri: