PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Far Ampülü ve Cam Filmi

AntalyaTeam
08/10/2007, 23:50
Antalyalıyım..

Cam Filmi için Enteresan Birkaç şeyle kaşılaştım Antalyanın bir ucunda (lara) cam filmine 2 sene garanti verip 450 ytlye yapıyorlar sanayide Solarmax başbayisi 7 yıl garantili olarak 160 ytlye satıyor :D Yaptıracağım. araba granit gri ve grimsi bir cam filmi düpşünüyorum siz ne dersiniz deneyen var mı??

++

Xenon alacak param yok. Ampülü değiştirerek en azından beyaz ışık verdirebilir miyim? (yağmurda önünü göremezsin diyebilirsiniz ama ben yine de istiyorum bana ne bana ne ;)) Ampüllere baktım fiyatlkarı 30 - 50 ytl arası önerir misiniz? önerirseniz adres verebilir misiniz??

İlginiz için çok teşekkürler saygılar..

NOT : Bülent abi sen harbiden Antalyada mısın? Senin kırmızıyı göremedim? nerelerde takılıyorsun? İdolümsün sen abeeee :surfing:

:) Çok Enteresan Kimseden Cevap yok..

no fear
10/07/2008, 22:00
157 kişi görüntülemiş ama kimse yazmamış neyse ben yazim bari bence gri değilde film için 2 numara film düşünmelisin en iyi o olur beyaz ışık olsun görüntüsü kötü olsun diyorsanda taktır

AGUS
10/07/2008, 22:05
babacan ben benim gp me kendim cektim cam filmini bana maliyeti 1 saat + 20 ytl oldu hemde bayagı iyi oldu.... sen ordan cam filmini kap gel bir pazar ben hallederim....? :) beyaz ampul içinde bence biraz bekle --tıpkı benim gibi xenon cak her sey bir kerede olmazki bak mesela ben jantlarımı hala satıyorum 4 ay gecti :) alan yoq... :) neyse hayırlısı oldun dostum...

AntalyaTeam
13/07/2008, 01:07
Teşekkürler :)) 2 Numara Fikrini Almış Olduk.. Şimdi Ucuza Nerede Yaptırabilirim Onu Soruştiriyim Forumlarda :))

Little F.K
17/07/2008, 12:26
Ampül için hiçbir markaya bakma,Osram Hyper Blue al pişman olmayacaksın.

AntalyaTeam
17/07/2008, 22:40
İlgilendiğin İçin çok Teşekkürler..

Pekkii Diyelim aldım Bunu ben Bağlayabilir miyim??
Yani Kolay mıdır Bağlaması..

Çünkü bağlatırım Bi Dünay para Veirrim Abim beğenmezse Mecburen Çıkartırkende Para Vermek istemiyorum :))

Fiyat Aralığı İnternette 35 45 Aralığında.. Sen Kullanıyor musun?? Bizm Grandeler İçin hangisi uygun?

Aracınız İçin Doğru Lambayı Seçin - OSRAM | Breaker | Kim Korkar Karanlıktan (https://www.kimkorkarkaranliktan.com/tr/choose.asp)
Standart Standart Var 2 tane yanlış Almayalım :)

Punto_Can
17/07/2008, 23:45
Eğer elin yatkınsa yeni alacağın ampulleri kendin takabilirsin tabiiki :) Çok zor bi tarafı yok, farların arka tarafında (kaputun içinde olan kısmında) yuvarlak vakumlu kapağa benzeyen bir plastiği var. onu dikkatlice çıkardığın zaman ampullere ulaşabilirsin. Üzerinde duran ampulu de dikkatlice çıkarıp yeni aldığın ampulu takabilirsin. Aynı yerden park ampullerine de ulaşabilirin. dediğim gibi ampulleri takarken sadece dikkatli olman yeterlidir.

Daha ayrıntılı bilgi aracın kullanım klavuzunda da var. ordan da resimli olarak bakabilirsin. ama dediğim gibi ampulleri değiştirmek için profesyonel olmana gerek yok. birazcık dikkat etmen yeterli olacaktır. umarım yardımcı olabilmişimdir.

aykuting
17/07/2008, 23:45
Filmi Bi paket parlemente + 2,5 litre kolaya yaptırdım xenon da h4 serisi bildiğim kadar GP lere uygun oluyorr 650 fiyat cektiler 600 ye yaparız falan üptal ettim servis dedi araç garantiden cıkar falan o yüzden şimdi garanti bitti fiyat ne xenonda sorup taktırcazz :D

Punto_Can
17/07/2008, 23:58
Filmi Bi paket parlemente + 2,5 litre kolaya yaptırdım xenon da h4 serisi bildiğim kadar GP lere uygun oluyorr 650 fiyat cektiler 600 ye yaparız falan üptal ettim servis dedi araç garantiden cıkar falan o yüzden şimdi garanti bitti fiyat ne xenonda sorup taktırcazz :D

ben xenon ları ankara kartaş da taktırdım. işçilik ve montaj dahil 400 ytl verdim. yaklaşık 1 sene oluyor. fiyat bana pahalı geldi,mutlaka piyasayı araştırmanı tavsiye ederim...

Ziyaretçi047
18/07/2008, 07:56
Özel açık renk bir amerikan filmi var. Yeşil gri arası gibi. Çok hoş görünüyor bizim araçlara. Ondan öneririm tabi bulabilirsen. Marka felan bilmiyorum malesef burada Adana'da yaptırdım. Ayrıca far ampul düşünüyorsan philips gti 150 power2 öneririm. Eğer 2. el almak istersen satabilirim kutusunda 2. el :P

AntalyaTeam
18/07/2008, 18:28
Cihan :)) Teşekkür Ederim..

Osram Hyper Blue Almamı Önerdiler :))

Herşey İçin Çok Teşekkürlerr..

Little F.K
19/07/2008, 03:39
:whip0000:
Cihan :)) Teşekkür Ederim..

Osram Hyper Blue Almamı Önerdiler :))

Herşey İçin Çok Teşekkürlerr..

Ben Astrada Hyper Blue kullanıyorum ne mtec te nede philipste bu şekilde bi aydınlatma sağlayamamıştım.(Beyaz ışık için geçerli)

Ayrıca xenon,ampül ayrımını yapanlar bile uzaktan kolay kolay anlayamıyorlar.Ben çok memnunum tek korkum kışın philips gibi performansının düşmesi.Yani gece yağmurlu havalarda.

AntalyaTeam
19/07/2008, 22:16
Fırat Kardeşim Hay Ağzını Öpeyim Diyeceğim Olmayacak : )))))))

Wallaha Yüreğime Su Serptin Bakalım Yarın Pazar, Pazartesi Taktırayım Bir Ne Olacak :)))

Gece Yağmurlu Dediğin
Gece + Yağmurlu Hava Değil mi? (biliyorum Bu Tür havadan Bahsediyorsun.. Gecede Kullanıyorsunki Memnunsun)

Pekii Gece + Yağmurlu Olduğunda Nasıl Bir Performans Düşmesi Oluyor Arkadaşım? Yani Çokmu Etkisiz kalıyor?? Antalya'nın Yağmuru Çoktur O Yüzden Danışmak istiyorum.. Güvenlik Sıkıntısı Olmaz Değil mi?

Fiyatı Ne Kadardı??
Kendin mi Taktın?
Ampülün Özelliği Tam Olarak Neydi.. yani Gidip Osram Hyper Blue Almak istiyorum mu Diyeceğim.. Yoksa
Osram Hyper Blue , Model, yyy Numara, zzz Watt, qqq Rengi :))) Falan mı Demem Gerekiyor

(Bir daha kimse mesaj yazmayacak sordukça soruyorum : ))))) Zaten mesaj yazan sorum olursa saolsun cevap veriyor sonra hiç uğramıyor bile : ))))))

Herşey İçin çok Teşekkürleeerr..

KaMiKaZe
19/07/2008, 22:20
osramı takınca kendini kör gibi hissetmen muhtemel bırak sarı yansınlar osram takacaksan :D

AntalyaTeam
19/07/2008, 22:29
Orhan ağabey, İnsan Beyni İstemediği şeyleri Silermiş.. yani Görmek istemediği hatırlamak istemediği Şeyler beyninden silinirmiş..

Senin mesajı nereden sileceğim :D:D:D:D:D:D:D

Fikirlerin İçin Çok Teşekkürler.

Ben Fırat Kardeşimin de Fikirlerini Alayım o büyük ihtimalle Güzel Şeyler Söyleyecektir : ))

Herşey için Çok Teşekkürler :)

KaMiKaZe
19/07/2008, 22:46
nazım valla fotorafları var benimkilerin istiyorsan bir göz gezdir 20 lira için osram alınmaz :D

AntalyaTeam
20/07/2008, 19:41
Ağabey, "20 Lira için" sözünü anlayamadım..

Sis farı ampül değişimi Philips H1 Diamond Vision 5000k
Park lambası ampül değişimi Mtec Dipsiz Ampül
Ön sinyal ampül değişimi PY21 Osram Diadem (Krom)

Bunlardan Birisi osramdan 20 lira pahalı mı?? Walla Anlayamadım..

Araban Çok Güzel Olmuş Allah Kazasız Belasız Binmeyi Nasip Etsin.. Hayırlı olsun :)

KaMiKaZe
20/07/2008, 22:54
nazım kardeş sen alacağın lambaların 30 ila 50 lira arası olduğunu sölemişsin bende philipsleri 70 liraya aldım. hatta ilk önce mtec almıştım oda 50 liraydı sanırım onu iyi aydınlatmadığı için bizim megane'a taktım philipsleri aldım.

teşekkürler.