PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen Yardımm

rainmaker
31/05/2014, 13:58
Arkadaşlar merhaba
70.000km de puntomun airbag lambası yanıyor ve direksiyondaki tuşlar calısmıyor kornada dahil birkac ustaya gösterdim birisi airbag üzerindeki çember kırılmıs dedi birisi airbag saşe yapmıs devreleri yakmıs dedi birisi city arızası dedi cıldırıcam ne oldugunu birmot dahi bilmiyor göbek sisteminin komlpe değişmesi gerekiyor dedi lütfen yardım edin

cemdogu
31/05/2014, 13:59
Arkadaşlar merhaba
70.000km de puntomun airbag lambası yanıyor ve direksiyondaki tuşlar calısmıyor kornada dahil birkac ustaya gösterdim birisi airbag üzerindeki çember kırılmıs dedi birisi airbag saşe yapmıs devreleri yakmıs dedi birisi city arızası dedi cıldırıcam ne oldugunu birmot dahi bilmiyor göbek sisteminin komlpe değişmesi gerekiyor dedi lütfen yardım edin

Airbag sargısından olabilir sorun.Yani göbek sisteminden kastı bu sargının değişmesidir muhtemelen zaten.

C2105 cihazımdan gönderildi

halils2
31/05/2014, 14:07
Sinyal ünitesi değişecek ya da içindeki sargı tamir edilecek.

cdogu
31/05/2014, 14:13
Sargıyı tamir ettirmeniz gerek. Ama benim tavsiyem Cruise Control'a sahip sinyal kolu airbag sargısı yani bütün üniteyi komple almak.Böylece bir taşla iki kuş vurur aracınıza CC donanımını eklersiniz.

City arızasında airbag ışığı yanmaz.

ermanadakale
31/05/2014, 17:43
Sargıyı tamir ettirmeniz gerek. Ama benim tavsiyem Cruise Control'a sahip sinyal kolu airbag sargısı yani bütün üniteyi komple almak.Böylece bir taşla iki kuş vurur aracınıza CC donanımını eklersiniz.

City arızasında airbag ışığı yanmaz.
mantıklı yararlı çözüm siyal ünitesinden ise

cdogu
31/05/2014, 17:49
mantıklı yararlı çözüm siyal ünitesinden ise

sinyal ünitesi airbag sargısı ile birlikte bir bütün parçadır erman abi. normal koşullarda orjinal kolla CC eklemek için zaten değiştiriyorsun,böyle bir arıza benim başıma gelse ben direk kökten CC ve airbag sargısını değiştirirdim.

kadir07
01/06/2014, 00:18
Büyük ihtimal sinyal kolundan yapıyor.Almışken c.controllü alıp taktırmak daha mantıklı Antalya Kutsal oto c.contol montajını ve aktifleştirmesini yapabiliyor aklınızda olsun.

rainmaker
01/06/2014, 11:08
Büyük ihtimal sinyal kolundan yapıyor.Almışken c.controllü alıp taktırmak daha mantıklı Antalya Kutsal oto c.contol montajını ve aktifleştirmesini yapabiliyor aklınızda olsun.

Teşekkürler kardeşim hafta içi bi uğramak var kutsal otoya