PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkıye-yunanıstan macı

ceyms_cem
07/10/2007, 22:37
arkadaslar ılk olarak buyuk Turkıyeme bu macta basarılar dılıyorum ınsallah alnımızın akıyla bu mactan ıstedıgımız sonucu alıcaz.

fakat bı olay canımı cok sıktı galatasaray resmı forumunda fenerbahcelı bır sahısın antu.com da yazdıgı su kelımelerı yayınladılar.

aynen sole yazıyor sahıs bu takım benım takımım degıl Fatih Terimin calıstırdıgı bu takımın sampıyonalara katılmasını istemiyorum.

bunu yazan sahıs sadece fenerbahcelı oldugunu soyluyor.ben bu sahsı sıddetle kınıyorum bole ınsanlar fenerbahce gıbı buyuk bır camıayada yakısmıyor. kanım dondu sızlerle paylasmak ıstedım.

ceyms_cem
07/10/2007, 22:43
abi yok ya mıllı takımın basında rıdvan olsaydı macta kadıkoyde olsaydı bole bısey dermıydı herseyın bı ölcüsü olması gerekmıyomu.

ceyms_cem
07/10/2007, 22:55
ya boş ver bunları kardeşim işi iyice bölücülüğe döktüler...
Hiç gerek yok sonuçta hepimiz Türk evladıyız ve bu bayrak hepimizin..

Saygılar..

dogru abı aynen dedıgın gıbı.

ZaMBroTTa_1903
08/10/2007, 00:18
Fenerli kardes cok dogru solemis... Benimde artık Fatih Terime hic guvenim kalmadı , oyuncu seciminde ve takım tertiplerinde o kadar cok hata yapıyoki...Dua etsin gene sansına kolay gruba dustuk yoksa simdi 7-8 puanlarda geziniyoduk...

kadoku
09/10/2007, 15:32
bu maç hangi staddaydı? aslında bu maçı canlı seyretmek lazım.

ABNEW
09/10/2007, 15:35
Ali Sami Yen de sanırım...

ceyms_cem
09/10/2007, 17:19
maca 11 fenerbahcelı futbolcuda cıksa o takım TURK mıllı takımıdır ve her zaman basarılı olmasını isterım sonucta bızı temsıl etmıyormu

goldumut
11/10/2007, 16:53
YANİ BİZİM TAKIMIMIZ..vatan konularında gs,fb,bjk olmaz...bir bir ÜLKEYİZ UNUTMAYINKİ TÜRKİYE OLMASA BU TAKIMLARIN HİCBİRİ OLMAZ.

ceyms_cem
11/10/2007, 19:43
Bence Milli Takımımızın hepsi Öz ve Öz Türk Olmalı; yani devşirme oyuncu olmamalı??
70 milyon Türk'ün içinde hiç mi orta sahada adam gibi top yapacak futbolcu yok bu canım memleketimizde???

Saygılar...

valla haklısın abı madem onu aldın nobreyı de al veya hıcbırını alma dedıgın gıbı bır suru topcu var Turkıyede orta sahada gorev yapan..

ZaMBroTTa_1903
13/10/2007, 23:05
Korkak terim İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....:@:@:@

Dikici
13/10/2007, 23:14
böle giderse yunanistan bizii yer yani..!

ABNEW
13/10/2007, 23:44
[QUOTE=Yalnız Kurt;122937:P:PBu Yunanistan bizi yener diyorum...:P:P[/QUOTE]

Bizim takımımız okyanusta yüzüp derede boğulduğu için Yunanistanı yenebiliriz bence:)

GP61
14/10/2007, 11:03
fatih terim kafa olarak artık bitmiş bundn sonra t.direktörlükte başarılı olcağını sanmıom aldığımız puanları hatırlayın yunanistanı yendiğimiz maçta bütün gollerde kalecinin hatası vardı norveç maçında attığımız 2 golüde hatırlayın o gollerde kaleci hatasıyla geldi yani anlıcağınız puan almak yunanistan kalecisine kaldı o da artık kolay gol yemez artık bu maçta o yüzden işimiz zor.

Unique_GOTH
14/10/2007, 23:35
evet haklısınız moldova maçı iğrençti adam as oyuncuları bırakıyo kimleri alıyo oyuna bence de kazanamayız yunanistan maçını :(

ZaMBroTTa_1903
15/10/2007, 22:02
Marco aurelio ya muzik dinletir gibi istiklal marsı soyleten alpet reklamını kınıyorum igrenc bi reklam saygısız herifler...:kizgin::kizgin::kizgin:

ceyms_cem
16/10/2007, 22:14
https://www.pankart.org/zula/161007/sanli_turk_bayragi.jpg
https://www.pankart.org/zula/161007/soz_konusu_vatan.jpg.jpg

ABNEW
17/10/2007, 23:07
Yunanistanı tebrik etmek lazım.İlk maçtaki skoru burada yakalayabilirlerdi, hatta geçebilirlerdi...

Halook!!!
17/10/2007, 23:13
Yunanistan'a yenildik.Adamları tebrik etmek lazım.ABNEW ında dediği gibi bizim orda yakaladığımız skorun daha iyisini onlar burda yapabilirlerdi ama olmadı.Şahsi fikrim Malta ve Moldova maçlarında 2 şer puan bırakan ve şimdide Yunanistan'ı yenemeyen bu milli takım Norveç'i hiç yenemez.Zaten dikkat ederseniz bizim adımıza ortada hiçbir futbol yoktu.Norveç'i de yenemeyip Bosna Hersek'i yensek ne fayda edecek.Hiç bir faydası olmayacak!!!

kadoku
18/10/2007, 00:20
Terime rağmen takımımız Norveçi sahasında yenicek güçtedir yeterki formda olan doğru oyunculardan kurulu bir takım çıkarılsın yoksa biz Norveçi orada bile ezer geçeriz de bu saatten sonra oda zor görünüyor, takımda artık kan değişikliği zamanı geldide geçiyor bile, Terim bu kadar yetenekli bir o kadarda tecrübeli gençler varken yeni bir takım oluşturamadı ve hala eskilerden medet umdu bu takımın başarısız olmasındaki en büyük suçlu başta Terimdir sonrada yeni bir oluşum içine girmiş olan ve geleceğin milli takımını yaratma çabası içindeki Ersun Yanalı görevden alan Federasyondur. Bence toptan istifa etmeliler aslında isviçre maçından sonra bunu yapmalıydılar boşu boşuna 2 yıl kaybettik, balık baştan kokarmış :realmad:

kadoku
20/10/2007, 10:05
abi Terim tası tarağı toplayıp gider gitmesine de, o gidene kadar atı alan Üsküdarı geçmiş olucak benim korkum ondan.

goldumut
20/10/2007, 11:11
valla cok haklısın atilla abi. bencede euro 2008 e biz gitmiyelim(zaten istesekte gidemicezya)rezil olmamak lazım..TÜRK ün adını bu tip bir futbolla bu tip bir hoca ile yerin dibine sokmamak lazım..