PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teyp Tuşları Çalışmama

taka1
05/05/2014, 00:35
Merhaba arkadaşlar;

Bugün durduk yere aracın teybindeki bazı tuşlar çalışmamaya başladı. Bunlar; Menü / FM / AM / Klasör değiştirme (Alt Ok) / Media / Parça Değiştirme (Sağ Ok)

Hiçbir problem yokken yukarda yazmış olduğum tuşların tümü tepki vermemeye başladı.

Araç direksiyon kumandasında herhangi bir problem yok.

Daha önce başına gelen veya neden kaynaklanmış olabilir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Şimdiden teşekkürler, iyi geceler

halils2
05/05/2014, 01:51
Garanti varsa servise gösterin. Yoksa da iyi bir elektronikçiye. Benim teypte desıkıntı vardı hangi tuşa bassam auxa geçiyordu en son forumdan bir arkadaştan teyp aldım öyle kurtardım işi.

taka1
05/05/2014, 01:53
Garanti varsa servise gösterin. Yoksa da iyi bir elektronikçiye. Benim teypte desıkıntı vardı hangi tuşa bassam auxa geçiyordu en son forumdan bir arkadaştan teyp aldım öyle kurtardım işi.

Elektronik aksam garanti süresi iki yıl diye hatırlıyorum ki öyleyse garanti bitmiş durumda.

Şu aralar çalışıyorum ilk fırsatta yetkili servise göstericem. Teşekkürler yorumunuz için.

halils2
05/05/2014, 02:02
Elektronik aksam garanti süresi iki yıl diye hatırlıyorum ki öyleyse garanti bitmiş durumda.

Şu aralar çalışıyorum ilk fırsatta yetkili servise göstericem. Teşekkürler yorumunuz için.

Siz yie degösterin garanti işi olmazsa servislerin çalıştığı elektonikçiler var en azından söküp göndeririler veya siz gönderirsiniz.