PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne yapmalıyım ??

puntom
06/10/2007, 19:11
30 -40 km yaptıkdan sonra, yani motor sıcakken,rolantide çalıştığında arbanın altından hırıltı sesi geliyor ,sanki bir parça gevşemiş gibi çalışıyor, hafif gaz verdiğimde kesiliyor, bu ses gitgide artıyor arkadaşlar, Maltepe evsana götürdüm ve bu sesi STU ya dinlettim, akşam arabamı almaya gittiğimde sordum klimanın hortumları gevşemiş dedi. Sorun halledildi diye sevindim ama nafile, servisten çıkıp evime giderken yine aynı ses, inanın bana hiçbir değişiklik yok, aynen devam..
Eminim, benim onlara dinlettiğim ses ile ilgili hiçbir işlem yapmamışlar. Araba şu an garajda yatıyor ve inanın arabaya binmek gelmiyor içimden, çok soğudum arabadan.
Sizlerden ricam;
daha önce böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşım varsa Lütfen yol göstersin, servise gittiğimde arabama yapılması gereken işlemi ben onlara söyliyim. Aksi halde zaten insanlarla dalga geçercesine , sorunu çözdük deyip gönderiyorlar.
lütfen yardım
SAYGILAR

misafir3
06/10/2007, 19:36
öncelikle geçmişolsun sunu diyim size servisten servise fark varr bende kendı servisimden memnun degildim.yapabilecegin tek sey servisini degistirmen.evsanı bilmiyorumda ben suan küçükyalı birmotdayım cok memnunum herseyımle cok iyi anlıyolar bide kadroları yetıskın ve deneyımli personeli var ve yada söle yapabiliriz benım numaram 0542 532 52 55 yada birmottan senin numaranı verırsen ordan sana ulasmalarını bı randevu ayarlayabiliriz sana pazartesı günü gıdıp sebnem hanımla görüsürsün kesin çözerler ben gıttımmı sebnem hanımla muhabbet ediyorum aracımda yapılıyo cok memnunum ...siddetle tavsiye ederım servisimden memnunum sizinde bu ayrıcalıktan yararlanmanızı isterim saygılarla

puntom
06/10/2007, 20:08
öncelikle geçmişolsun sunu diyim size servisten servise fark varr bende kendı servisimden memnun degildim.yapabilecegin tek sey servisini degistirmen.evsanı bilmiyorumda ben suan küçükyalı birmotdayım cok memnunum herseyımle cok iyi anlıyolar bide kadroları yetıskın ve deneyımli personeli var ve yada söle yapabiliriz benım numaram 0542 532 52 55 yada birmottan senin numaranı verırsen ordan sana ulasmalarını bı randevu ayarlayabiliriz sana pazartesı günü gıdıp sebnem hanımla görüsürsün kesin çözerler ben gıttımmı sebnem hanımla muhabbet ediyorum aracımda yapılıyo cok memnunum ...siddetle tavsiye ederım servisimden memnunum sizinde bu ayrıcalıktan yararlanmanızı isterim saygılarla

çok teşekkür ederim cevap için,
Arabada problem çıkabilir doğaldır,servisine götürürsün hallederler fakat benim zoruma giden, ilgilenilmemesi , bir müşteri olarak servise gidiyorum şikayetimi söylüyorum,sorun çözüldü diye gönderiyorlar daha evime varmadan tekrar aynı sorun :(
numaranızı kaydettim,salı yada çarşambasizinle irtibata geçicem.
SAYGILAR

misafir3
06/10/2007, 20:10
taman anlastık olmadı bende musait olursam bende gelırım sızınle hem tanısmıs oluruz benımde servıse gıtmem lazım haberinizi bekliyor olucamm salı çarsamba ...ok

puntom
06/10/2007, 22:49
taman anlastık olmadı bende musait olursam bende gelırım sızınle hem tanısmıs oluruz benımde servıse gıtmem lazım haberinizi bekliyor olucamm salı çarsamba ...ok
ok :)

nasrettinhoca
06/10/2007, 23:18
Ben bu sitenin en çok bu yönünü seviyorum...YARDIMCI OLMAK....:worthy00:

h k
06/10/2007, 23:27
evsanın servis sonrası memnuniyet ölçen yetkilisine yada servis müdürüne ulaşırsanız sorununuzu çözmek için daha çok çabalayacaklardır. evsanda iyi ustalar var , aslında çözemeyecekleri sorun yok ama bazen yeterince vakit ayıramıyorlar ve illa üstten bir baskı gerekiyor . servislerdeki her usta aynı yeterlilikte ve deneyimde değil ne yazıkki , bu tüm servisler için geçerli bence. kimi punto uzmanı kimi doblo uzmanı . doğru kişiye ulaşmak her zaman mümkün olamıyor.

pascal
07/10/2007, 00:11
geçmiş olsun, Orhan kardeşimizin dediği gibi hareket ederseniz eminim sorununuzun çözümü daha kolay olacaktır.

puntom
07/10/2007, 19:24
arkadaşlar haklısınız, evet bazen baskı yapmak gerekiyor.
wcwt aslında bazen üsk mevkiilere gitmek gerekiyor,çünkü sorunun ancak o şekilde çözülüyor.
az kaldı zaten tırlatma derecesindeyim, 5 ay oldu arabamı alalı ama inanın içimden arabaya binmek gelmiyor, çünkü arabam sorunlu ve servisine götürdüğümde benimle dalga geçercesine hallettik deyip gönderiyorlar.. Puntomu çok seviyorum ama borcunun bittiği gün hemen satıcam ve bir daha FİAT marka araç ASLA ama ASLA almıcam ve yakınLarımada TAVSİYE etmicem.
SAYGILAR