PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : have power steering checked

uaygar
02/05/2014, 22:28
arkdaşlar bunun anlamı ne. City mi :(

cdogu
02/05/2014, 22:36
Malesef... =/

https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/8901-have-power-steering-checked-see-hand-book.html

Arrest
02/05/2014, 22:43
hidrolik direksiyonu kontrol ettir demek.. Geçmiş olsun garantiden çözebilirsiniz işinizi.. Aracınız servis bakımlıysa yetkili servisinize.. Değil ise ilk bakımları hangi serviste yapıldıysa oraya gidin.

CMasteR
02/05/2014, 23:13
Acı haber gibi :D

uaygar
02/05/2014, 23:15
düzeldi bi sıkıntı yok şu an ama.

CMasteR
02/05/2014, 23:22
düzeldi bi sıkıntı yok şu an ama.

Aman hocam dikkat edin yüksek hızlarda falan ansızın başa bela olabilir. Servis ile bir görüşün yinede.

uaygar
02/05/2014, 23:25
ankaradayım neresi daha uygun şu an bana ?

Arrest
02/05/2014, 23:36
ankaradayım neresi daha uygun şu an bana ?

ya valla biz hep kavaklıdereye gidiyoruz ama

Sonuçta ; hiç bir bakımına kavaklıdereye gitmeyip hiç bi işini orda yaptırmayım bedavadan " Müslüm abi benim city bozuldu " diyip garantiden değiştir demek biraz yüz kızartıcı olur. Aracınız hangi serviste bakım gördüyse en azından garanti kapsamında oraya gidin. Değiştirmezler ise fiat müşteri hizmetleri ile görüşüp şikayet edin. Şanzınızı bu yönde değerlendirin

iskocyali
03/05/2014, 08:42
ya valla biz hep kavaklıdereye gidiyoruz ama

Sonuçta ; hiç bir bakımına kavaklıdereye gitmeyip hiç bi işini orda yaptırmayım bedavadan " Müslüm abi benim city bozuldu " diyip garantiden değiştir demek biraz yüz kızartıcı olur. Aracınız hangi serviste bakım gördüyse en azından garanti kapsamında oraya gidin. Değiştirmezler ise fiat müşteri hizmetleri ile görüşüp şikayet edin. Şanzınızı bu yönde değerlendirin

arkadaşlar benim aracım servis kayıtlı değildi ama kavaklıdereye gittim inanılmaz bir ilgi ve alaka kendilerine de garanti verdim bundan sonra tüm bakımlara oradayım . müşteri kazanmak zordur ama kaybetmek çok kolay bu adamlar zoru başarmışlar