PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sökülmeyen ısıtma bujisi tamiri

bvb3414
30/04/2014, 01:05
Arkadaşlar ısıtma bujilerim konusunda bu ara bayaa canım sıkılmıştı.3 ay önce dördünü birden değiştirdiğim bujilerimin geçenlerde buji arıza ışığı yanıp servise götürdüğümde bir tane bujiyi sökemediler. Kırılırsa da motorun kapağının söküleceğini masrafın da 1000 tlyi bulacağını söylediler. Kara kara düşünmeye başladım en sonunda opel forumundan bir ustayı buldum. 100 tlye kırılan bujiyi çıkarıp yenisini taktı. 1. 1,5 saat sürdü ama kafam çok rahatladı. Esenyurt Fatih Sanayi, Önder torna, Taylan Usta... Bu konuda sıkıntısı olan gidebilir.

Sonsuzluga
30/04/2014, 03:24
1000 tl nere 100 tl nere. 1000 tl ile bir ay geçinenler var Allah servisin eline mahkum etmesin.

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

serrko
30/04/2014, 07:57
Bursada boyle bir olayla karsilasan varsa ben cikartiyorum yardimci olurum

MB860 cihazımdan 2 ile gönderildi

Evolution37
10/10/2014, 18:15
Arkadaşlar ısıtma bujilerim konusunda bu ara bayaa canım sıkılmıştı.3 ay önce dördünü birden değiştirdiğim bujilerimin geçenlerde buji arıza ışığı yanıp servise götürdüğümde bir tane bujiyi sökemediler. Kırılırsa da motorun kapağının söküleceğini masrafın da 1000 tlyi bulacağını söylediler. Kara kara düşünmeye başladım en sonunda opel forumundan bir ustayı buldum. 100 tlye kırılan bujiyi çıkarıp yenisini taktı. 1. 1,5 saat sürdü ama kafam çok rahatladı. Esenyurt Fatih Sanayi, Önder torna, Taylan Usta... Bu konuda sıkıntısı olan gidebilir.

Ahahh bizim taylan usta olmus :P saka bi yana ustaligi ve zanaati cok iyidir. Bir ara kendi hondasina vtec bogazi takmisti. Yanliz fatih sanayi degil avcilar sanayi birbirlerine 200 metrelik bi mesafedeler ikisi ayri sanayilerdir :)