PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CD çalar bakım onarım

EMRE ALTINOK
28/04/2014, 18:20
Selamlar, cd çalar ünitesini söküp temizlik ve bakım yapacağım. Arkasındaki fişleri söküp temizlemek istiyorum. Şifre kartım YOK. teybin kodunu BİLMİYORUM. Arka bağlantılarını söküp geri takarsam çalışır mı? Benden şifre ister mi?

cemdogu
28/04/2014, 18:47
Ben başka araca takılınca code ister diye biliyorum.Teybin kodu ecuya tanımlı, teyp te ecudan yönetiliyor.

Xperia L cihazımdan ile gönderdim.Olası yazım hatalarım için Özür Dilerim.

khanunl
28/04/2014, 19:13
Selamlar, cd çalar ünitesini söküp temizlik ve bakım yapacağım. Arkasındaki fişleri söküp temizlemek istiyorum. Şifre kartım YOK. teybin kodunu BİLMİYORUM. Arka bağlantılarını söküp geri takarsam çalışır mı? Benden şifre ister mi?

Lazer göz dışında herhangi bir temizlik yapmaya gerek yok.Piyasada lazer göz temizleme cd setleri satılıyor.Öteki türlü sökerseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz.Kolay gelsin.

byadrenalin
28/04/2014, 20:15
Fiş söküp takmayla kod istemez. Şayet kod ister ise teyibin yanında sayılar var. O sayıları servise vererek servisten teyip kodunu temin edebilirsiniz. Sistemlerinde kayıtlı hepsi. Şahsi fikrim temizliğe gerek yok. Dışardan sil gitsin :)

EMRE ALTINOK
11/06/2014, 21:45
khanunl,

internetten cd-dvd lens temizleyici cd aldım. ama içinde müzik dosyası olmadığı için error verip çıkartıyor. başka önerilere açığım.