PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Camsuyu

EMRE ALTINOK
26/04/2014, 07:37
Merhaba herkese, en iyi camsuyu markası hangisidir? İnternette nerde satılır? Birde camsuyun üzerine hazır pet şişe kaynak suyu eklesek uzun vadede kireçlenme tıkanma vs. sorun olurmu? Olmaz ise o su hangi markanın suyu olmalı?

Teşekkürler.

fencolic
26/04/2014, 08:33
Shell istasyonlarinda satilan uzerinde shell amblemi olan bir cam suyu var fiyati piyasanin uzerinde biraz ama cok memnun kaldim. Tavsiye uzerine aldim tavsiye ederim. Hos bir kokusu da var. Suya gelince herhangi bir markayi kullanabilirsin islenmis sularda kirec cok dusuktur tortu olusturmayacak kadar azdir yani. Uzerindeki Ca ve Mg iyonlarinin miktari az olana bak.

》81AP975《

cdogu
26/04/2014, 13:40
Merhaba herkese, en iyi camsuyu markası hangisidir? İnternette nerde satılır? Birde camsuyun üzerine hazır pet şişe kaynak suyu eklesek uzun vadede kireçlenme tıkanma vs. sorun olurmu? Olmaz ise o su hangi markanın suyu olmalı?

Teşekkürler.

Yaz geliyor. Antifriz yerine Sonaxın konsantre cam suyu var. Ufacık bir şişe. Sanırım 1/100 sulandırılıyor Silecek izi yapmasını engelliyor. Antifrizin o pis alkol kokusu da olmuyor.

LG-D802 cihazımdan gönderildi

Seronet
27/04/2014, 09:47
Bim de satılan 5lt 5tl olanlardan kullanıyorum. Hic sorun yaşamadım fiyatıda uygun ama kışa girerken geliyor. Yaz icin Cenk e katılıyorum, sonax konsantre iyidir.

tab
27/04/2014, 12:13
sonax veya würth 25-30 ml cam suyu var. 2,5-3 lt suya karıştırıyorsunuz. Yakıt istasyonlarında veya tekzen 3-3,5TL satılıyor. Mahalledeki BP den würth alıyorum.