PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güncel Punto evo bakım fiyatları

sahincem2000
24/04/2014, 09:24
Arkadaşlar merhaba,

öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam herkesten özür dilerim. 2012 model punto evo mylife 1.4 lpg li aracım var. yaklaşık 6 ay önce aldım. Araç aldığımda 13 bin km de idi. Şuan 20 bin km de aracı satan adam 10500 de yağını değiştirmiş fakat benim ozamanda pek içime sinmemişti şuan genel olarak full bakım yaptırmak istiyorum serviste yaptırmayı düşünmüyorum özel serviste yaptıracağım. Ama yinede sizlerden rica 20 bin full bakım için ( yağ+ yağ filitresi + bujiler + hava filitresi klimanın filtresi vb. ) nekadar fiyat çıkar ? ikinci olarakta aracıma würth enjektör temizleyeci ve katkısı kullanmak istiyorum faydası ve zararları nelerdir bilen arkadaşlardan ricam bilgi paylaşmalarıdır önerir misiniz ? şimdiden herkes teşekkür eder saygılar sunarım.

CMasteR
24/04/2014, 09:55
Ben T-Jet Sport 20.000 Bakımını serviste 500 liraya yaptırdım. Sizinki biraz daha uygun olabilir. Tjet bujileri biraz daha pahalı diye biliyorum.
Servise sorgulatın 10.000 de değiştiyse çok önemli değil ama içinizin rahat etmeside şart.

sahincem2000
24/04/2014, 11:13
sanırım benim araçta serviste 400 - 450 arası çıkacak ama servisi arıyorum yuvarlak konuşuyor getirin bakalım diyor...çok pahalı servis.parçaları kendin alırsan 150 TL'yi geçmiyor. 50 de işçilik alsalar 200 - 250 arası olması lazım diye düşünüyorum. Gaziantepte önerebileceğiniz bir yer varsa yazar mısınız ?

CMasteR
24/04/2014, 11:31
Tek servis ile kalmayın genel olarak yetkili servislerin hepsine sorun. Dedikleri fiyata işçilik dahilmi ve iskontolu fiyatmı özelkle belirtin. İstanbulda olsaydınız yardımcı olabilirdim ama Antep'i bilmiyorum :)

sahincem2000
24/04/2014, 14:01
Az önce Gaziantep Topcuoğlu fiat servisinden fiyat aldım yağ + yağ filitresi + hava filitresi + polen filitresi + buji toplam 380 TL dediler. Özel servise sordum 150 TL yağ ve filitrelere 120 TL'de bujilere dedi. Buji fiyatı bana çok geldi. Olmadı bujileri kendim alim götüreyim değiştireyim. Punto evo da hangi marka ve model buji kullanılıyor bilen var mı ? parça kodu varsa yazarsanız sevinirim.