PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo sis farı

zhenny22
21/04/2014, 16:12
Oncelikle iyi forumlar arkadaşlar sorum şu şekilde benim aracım punto evo 1.4 fire active aracıma sis farı taktırmak istiyorum ancak arka sis ile bağlantılı bi şekilde yapıyorlarmis ben bunu aracın beyine tanıtıp orjinal bir biçimde yaptırma imkanım var mı acaba yoksa arka sis ile bağlı mi olacak .s şimdiden teşekkür ederim

fotobelit
21/04/2014, 16:27
Oncelikle iyi forumlar arkadaşlar sorum şu şekilde benim aracım punto evo 1.4 fire active aracıma sis farı taktırmak istiyorum ancak arka sis ile bağlantılı bi şekilde yapıyorlarmis ben bunu aracın beyine tanıtıp orjinal bir biçimde yaptırma imkanım var mı acaba yoksa arka sis ile bağlı mi olacak .s şimdiden teşekkür ederim
Sanırım serviste orjinal yerine yapıyorlarmış ama maliyetide ona göre yüksekmiş..

zhenny22
21/04/2014, 17:06
Servisi birmotu aradım arka sis ile Birleşik yapılıyor dedi maliyeti geçtim o haline bile 450 lira dediler yapan yer var mı beyine tanıtarak ?

zhenny22
21/04/2014, 19:16
bilen arkadaş yokmu acaba :S

alixxx
21/04/2014, 20:14
Burak bey benim konuma bakın anlattım nasıl yapıldığını hatta bi abim yaptı ve kullanıyor.

zhenny22
21/04/2014, 20:46
Nereden ulaşabilirim konunuza ?

alixxx
21/04/2014, 20:55
Nereden ulaşabilirim konunuza ?

Buyrun Burak bey biraz uğraştırır fakat denendi ve çalışıyor :)

https://forum.grandepuntotr.com/kendi-modifiyeni-kendin-yap/46189-activlere-orijinal-sis-fari.html

ELM 327 gerekli fakat isterseniz tedarik konusunda yardımcı olabilirim satılık bölümünde konum var.

zhenny22
22/04/2014, 15:18
Şimdi kartaşı aradım ayrı tesisat felan çekeceklerini söyledi anlattı da anlattı sanırım tuzlu bir fiyat çıkaracaklar fiyatlar için tekrar aramam gerektiği söylendi bakalım ne çıkacak :(

Arrest
22/04/2014, 15:24
Şimdi kartaşı aradım ayrı tesisat felan çekeceklerini söyledi anlattı da anlattı sanırım tuzlu bir fiyat çıkaracaklar fiyatlar için tekrar aramam gerektiği söylendi bakalım ne çıkacak :(

kemal oto femoli bey uygun fiyata yapar 394 15 10 numarasi

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

zhenny22
22/04/2014, 17:32
yuh diyorum kusura bakmayın da kartaş bir fiyat çekti bana 1000 lirayı bulur diyor altından mı yapıyorsunuz tesisatı sanki 1 haftalık işi var arabanın max 1 gün bu para verir mi sis farına cidden çok şaşırdım

brcan157
22/04/2014, 21:12
Hocam beyinsize zeka yuklemek gibi birsey bu.ya arka sislerine bagla yada role cek tusla ac kapa.ugrasma oyle seylerle aksesuarci yada servis tipi yerlere gittigin zaman eger sistem disi bisey istersen hem garantili olmaz hem cok maliyetli olur.bak ben gunduz ledi taktim baya maliyetli oldu sonra sondu hepsi sis aldim taktim derken afedersin kici kirik seyler dunyalara mâl oldu.hic gerek yok.hee ben senin gibi tecrube edinicem dersen bana sen bilirsin:)

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi

Arrest
22/04/2014, 21:58
Abicim 250 liraya hallolur assa yukarı sacmalamayin ankarada bunu ayri dugmeyle yapan yer var

zhenny22
22/04/2014, 22:38
Tamamen soygun bu ya iki kablo çekiliyor diye o para verilir mi ya öyle bi şeye kalkisacagima satar arabayi full dolu Evo alırım üzerine koyar 1 milar iki fara para mı verilir ya

Arrest
22/04/2014, 23:07
Tamamen soygun bu ya iki kablo çekiliyor diye o para verilir mi ya öyle bi şeye kalkisacagima satar arabayi full dolu Evo alırım üzerine koyar 1 milar iki fara para mı verilir ya

Kardes iki kablo cekilmiyor.

Rolesi var role ayagi var fisleri var. Adi kablo metresi 75 krs iyi kablo 2.5 tl sisi var isciligi var. İki kablo cekmek diye is kucumseme. Arabanin altina girip saseden kablo cekiliyor. Ustalik gerektiren bir is. Ama evo sis 250 tl civarina takilir...