PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatura konusunda yardımcı olacak LPG servisi var mı? / Ankara

BaranSelo
01/04/2014, 18:00
Merhaba. Aracıma 1 hafta sonra Atiker LPG kit taktıracağım. Ancak aracımın muayenesine daha 1.5 seneden fazla zaman olduğu için LPG'yi hemen işletmek istemiyorum. Bu durumda LPG takan yerden fatura ve proje alırsam, 1.5 sene sonra işletirken bu belgeler geçersiz olacak ve tekrar fatura/proje parası vermem gerekecek. Bazı LPG servisleri "faturayı seneye veririz" diyorlar ama ertesi sene gidince müşteriyi tanımıyorlar. Bu durumda da %18'lik (ortalama 200 lira) miktar yanlarına kâr kalıyor.

Sormak istediğim şey; Ankara'da fatura konusunda yamuk yapmayacak bir LPG ustanız, veya tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

Ben aslında faturayı almayıp %18lik miktarın ücretten düşülmesinden yanayım, 1000 liralık kiti 850'e taksınlar, ben ertesi sene 180 200 lira verip faturamı kestireyim. Ama buna da kimse yanaşmıyor.

Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum :)

Arrest
01/04/2014, 18:11
Allah korusun bir kazada bu ortaya cıkarsa sonucu kötü olur. Ödeyemeyeceğiniz külfiyetler çıkar. Bence hemen işletin.