PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akaryakıtta tavan fiyatlar aciklandi benzin 5.05 dizel 4.38

korguntuyenc
28/03/2014, 21:04
Arkadaslar epdk akaryakit pompa fiyatlarinda 29 mart - 2nisan arasi tavan fiyatlari acikladi istanbul icin en yuksek benzin 5.05 tl dizel 4.38 tl olacak yani hangi firmada hangi istasyona giderseniz gidin bu fiyattan yuksek yakit fiyati olamayacak sanirim ankara icin bu tutarlar 1 kurus daha yuksek yarin bir istasyona ugrayin derim :)

cdogu
28/03/2014, 23:11
Niye ugrayalim ki,yani sevindirici bir haber degil ki bu. Yine hayvani pahali. 1 litre benzin 5 tl yahu?!

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.

byadrenalin
28/03/2014, 23:26
Ee hani benzin düşmüştü. 5,05 nedir ? İliğimizi kuruttular arkadaş. Sattım arabayı kurtuldum zaten. Bu devirde arabaya binilmez gerçekten.

tonymontana
28/03/2014, 23:26
Böyle giderse bi zamanlar benzin 5 TL idi ne kadar da ucuzdu deriz.

korguntuyenc
29/03/2014, 15:27
Valla artik 25-30 kuruslara vaooov der olduk o yuzden ugrayin derim ayrica benzinin fiyati bence daha dusebilirdi dizelle arasindaki fark bi ara 30 kurusa falan inmisti benzinide bu durumda 4.75 lere dusurebilirlerdi

Bayram3434
29/03/2014, 16:23
Benzin pahalı evet ama
Gerçekten benzinin pahalılığını hissedenler az km yapıyor
Olayı siyaseye çevirenler ise kullanmayacaksam neden aldım deyip toplu taşıma fiyatlarından habersizler sonrada çoook pahalı demeyi ihmal etmiyorlar

Bu arada lukoil 4.75TL'den 2 kez aldım 3. alımı bugün yada haftaya yapacakları kampanyadan alırım
3 alımda 30TL wordpuan var
Bu hesaba göre litre fiyatım 4.20TL altında nerdeyse

Depodaki yakıt azalana kadar mutlaka bir kampanya daha çıkar

ykaya1983
29/03/2014, 20:15
Dizel tekrar benzin karşısındaki eski üstün konumuna döndü.

cdogu
29/03/2014, 21:34
Benzin pahalı evet ama
Olayı siyaseye çevirenler ise kullanmayacaksam neden aldım deyip toplu taşıma fiyatlarından habersizler sonrada çoook pahalı demeyi ihmal etmiyorlar

Bu arada lukoil 4.75TL'den 2 kez aldım 3. alımı bugün yada haftaya yapacakları kampanyadan alırım

Ben olayi siyasete vuranlardan biriyim o zaman. Benzin mazot pahali,toplu tasima da pahali. Ikisini de aktif kullaniyorum. Ikisi de inanilmaz pahali. Ogrenci adama 4 lira yol parasi kasar...

LG G2 Cihazımdan aracılığıyla gönderildi.Olası yazım yanlışlarım için özür dilerim.

biancoangelo
30/03/2014, 00:28
Ben olayi siyasete vuranlardan biriyim o zaman. Benzin mazot pahali,toplu tasima da pahali. Ikisini de aktif kullaniyorum. Ikisi de inanilmaz pahali. Ogrenci adama 4 lira yol parasi kasar...

Adamın küpüsünnn beee... Haklısın kardeşim. Şimdi azımdan küfür çıkacak valla yok tavan fiyatmış yok bilmem epdk mış...

Banane kardeşim epdk mpdkdan yaa ben litre fiyatına bakarım. Hala litresi 5,10 tl Aloooooooooo
Uyanın millet uyanın
Dünyanın en pahalı benzini bizdeeee....

BU MİLLET YAĞMURLU HAVADA Bİ BARDAK SUYAAA MUHTAÇ BIRAKILIYOOOO

Şuan türkiyede benzinin en fazla ama enfazlaaaaaa 3,5 tl olması lazıken....

5,10 buyurun buradan alın...

ykaya1983
30/03/2014, 09:08
29 mart-2 nisan arası dediğine göre seçimden sonra ne tavan kalır ne çatı.Bence gidin ucuzken depoyu doldurun.

fthaksu
04/04/2014, 12:57

Toplu taşıma pahalı mı? Şaka mı yapıyorsunuz siz acaba? Buyrun ben öğrenciyim bugün söğütlüçeşmeden beylikdüzüne sadece 1 TL'ye gidilebiliyor.(Yaklaşık 60 km) Bu mu pahalı? Lütfen mantıklı eleştiriler ile gelin..

Bu arada şuan itibariyle benzim 4,94 , mazot 4,30 olmuş durumda.

SteinGP
04/04/2014, 12:59
Benzin 4.96 oldu. İndirim üstüne indirim geliyor önünü alamıyoruz...

Punto38
04/04/2014, 13:22
Yeterli değil benzin 4.5 altında ve mazotta 4un altına inmeli

LG G2 cihazımdan gönderildi

mucar
04/04/2014, 13:42
Toplu taşıma pahalı mı? Şaka mı yapıyorsunuz siz acaba? Buyrun ben öğrenciyim bugün söğütlüçeşmeden beylikdüzüne sadece 1 TL'ye gidilebiliyor.(Yaklaşık 60 km) Bu mu pahalı? Lütfen mantıklı eleştiriler ile gelin..

Bu arada şuan itibariyle benzim 4,94 , mazot 4,30 olmuş durumda.

Şehirden şehire değişiyor, Ankara'da çok pahalı. 'Çok' pahalı olmasının 2 sebebi var, birincisi binmek zaten pahalı (2 lira), ikincisi hatlar saçmasapan olduğu için tek vasıtayla gitmek çok zor. Ben 40 dakikada yürüyerek gittiğim yolu toplu taşımayla 4 liraya gidiyorum, bir başka arkadaşım 20 km'lik yolu 2 liraya gidiyor örneğin.

Ayrıca sistem de saçma. Halk otobüsüne binerseniz para veriyorsunuz ve doğal olarak aktarma yapamıyorsunuz. Aynı hatta hem halk otobüsü hem belediye otobüsü çalışmıyor İstanbul gibi, aktarma yapabilmek şansınıza kalmış. Öğrenci kartı da en son almayı düşündüğümde çok pahalıydı.

İstanbul bu kadar pahalı değil, ona katılıyorum. Hep diyorum İstanbul'da yaşasam toplu taşıma sistemi, fiyatları, park problemi, trafik problemi nedeniyle kesinlikle araba almazdım.

Akbulut
04/04/2014, 17:10
Yozgat ta mazot 4.36 total ve opette. Diğerlerine bakmadım

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

cdogu
04/04/2014, 22:13
Ankara'da 2 tl. 2 tl ben haftanın 5 günü gider gelirim. 2.5=10 bu ayda 40 lira yapar. Lpg'li bir arabayla ben bu 40 liralık yakıt ile gider gelirim işime. Bana toplu taşıma avantajdır naralarıyla gelmeyin. Katil gibi otobüs şoförleri var Ankara'da. Can güvenliğin yok artı 40 lira aylık yolun. Rezalet..

fthaksu
05/04/2014, 16:00
Ankara'da 2 tl. 2 tl ben haftanın 5 günü gider gelirim. 2.5=10 bu ayda 40 lira yapar. Lpg'li bir arabayla ben bu 40 liralık yakıt ile gider gelirim işime. Bana toplu taşıma avantajdır naralarıyla gelmeyin. Katil gibi otobüs şoförleri var Ankara'da. Can güvenliğin yok artı 40 lira aylık yolun. Rezalet..

Aylık 40 TL yakıtın yeterli olduğu bir yakıt sistemi varsa adını banada söyleyin yarın gidip yaptıracağım

fthaksu
08/04/2014, 13:27
Mazot 4,28 oldu maşallah diyelim :D

Akbulut
08/04/2014, 18:50
Bugun mazot aldim.yozgat total bayisi butun alimlarda % 6 indirim yapiyo.4.14 aldim

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

CMasteR
29/04/2014, 10:07
İstanbul shell de benzin şuan 5.07tl hayırlısı :)

mesutt1905
29/04/2014, 10:27
Benzin pahalı evet ama

'' Sen şu çalıyorlar ama çalışıyorlar adamlar yaaeeee '' cılardanmısın ?