PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klima Kompresörü

matescs
28/03/2014, 21:02
Arkadaşlar Merhaba.2013 model fiat punto 1.2 pop benzinli sıfır bir araç satın aldım.Satın aldığım tarih haziran 2013.Aldığım günden beridir motordan bir ses geliyor. (Rak Rak Rak diye) 4 kere servise götürdüm durumun klima kompresöründen kaynaklandığını söylediler.ilk gittiğimde klima kompresörünü değiştirdiler.2. gidişimde klimayı hiç kullanmazsanız olur böyle dediler klimayı açın ses geçer dediler 3. gidişimde fiatdan hoca gelecek dediler o bakacak soruna dediler 4. kez gittiğimde 1.2 motorlarda genel olarak olan bişidir canınızı sıkmayın dediler bir de size sormak istedim.5. gidiişimde artık arabayı değişicem ben kavga etmekten bıktım adamlar yüzsüz davranmaktan bıkmadı. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

ramazan oktay
28/03/2014, 21:49
benm aracım 1.4 benm klima kompreseründen hafif ses geliyor çok hafif bir uğultu gibi servise gittim önemli bişey değil dedi başka bir puntoya daha baktık ondada vardı hatta bir sene oldu aynı şekilde biniyorum Allah a şükür birşey olmadı. sennkide böle bişeyse çok endişe etme derim.