PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Servis ve servis elemanı rezaleti

tanjat
01/10/2007, 23:22
Arkadaşlar + konfor paketli aracımda bagajda 12 v priz eksikti. Servise gittim, görevli bir arkadaş tam 45 dakka elinde benim ruhsatlar bir oraya bir buraya gitti ve sonunda bana dediki konfor paketinde 12 v priz değil, 12 v priz yeri var, öyle yazıyor dedi.Nerdeymiş o yazı bebaber bakalım dedim ve baktık Yanlış okumuşum dedi.Sonra tekrar dolandı geldi 1.4 motorlarda konfor paketlerinde priz olmuyor, içerdede senin gibi birkaç örnek var dedi bakalım o örneklere dedim sonuç yine hüsran araçlar konfor paketli değil.o hala ısrarlı bana verilen notta öyle yazıyor diyor.yani konfor paketini kendi ayırt edemiyo.O sinirle aracı aldığım görevli şahsa gittim faks çekicem ,daha sonra sizi ararım dedi 15 gün oldu haber yok. Müşteri hizmetlerini aradım telefon numaralarımı aldılar 1 hafta oldu onlardanda haber yok. Yani bursada servis ve fiat müşteri hizmetleri böyle mükkembel çalışıyo:@:@

ABNEW
02/10/2007, 00:38
Serkan geçmiş olsun, ilginç bir olay gerçekten.Müşteri Hizmetlerinden kesinlikle cevap gelmesi gerekir.Bence tekrar aramalısın.Sonrasında ise bayi ile sorunu hallederler sanırım...

erdiyilmaz
02/10/2007, 01:36
https://img410.imageshack.us/img410/1407/adszor2.jpg

Linos
02/10/2007, 01:38
Müşteri hizmetlerini tekrar araman halinde, sorunu çözeceklerdir! Servis elemanının konuya hakim olmaması, tamamen talihsizlik!

bahcelili_ali
02/10/2007, 01:43
walla abi şimdi nerden çıkarttın bu işi sen diyince bende bi kontrol ediyim dedim priz yeri var ama priz yok ne diyim ki şimdi

femoli
02/10/2007, 09:24
bence işin ucunu bırakmayın servis bu olayı kesinlikle çözümlemeli...

fatihhhh
02/10/2007, 09:44
gerçektende
bagajda 12 volt priz yeri var. fakat priz yok. (konfor paketini 2 ayrı özeliğe bölmeleri bence hem bayileri hemde fiat alıcılarını çok zor duruma düşürdü, kargaşa yarattı. benim istediğim kolçak ve elektrikli bel ayar desteği yok, onun yerine arka camların elektrikli olması var)
ben kolçak olmadığı için müşteri hizmetlerini aradım, bana 200 ytl geri ödeme yapacaklar.(işin komiği ben kolçak almaya kalksam 400 ytl ye civarında bi ücreti var)
bu priz olayını ilk bu konudan sonra dikkatimi çekti, nasıl davransak acaba?

bahcelili_ali
02/10/2007, 10:44
abi şimdi bende ankarada tekim galiba gidince adamlara nasıl anllatacağım aynı sorun olan bi kaç kişi ile birmota gittiğim vakit eminim çözerler

tanjat
02/10/2007, 15:36
müşteri hizmetleri sanırım sitemizle ilgileniyor arkadaşlar 10 gün sonra geri dönüş yaptılar az önce aradılar servisten iki isim verdiler sorunu çözeceklerini söylediler bi gidelim bakalım. aynı sorunu olan arkadaşlar gelişmeleri bir iki gün içinde bildiririm

Ziyaretçi047
02/10/2007, 16:05
Sorununun halledilmesine sevindim. Bizi yine de bilgilendir.

omll
04/12/2008, 01:26
Co-pilot paketi var arabamda... Ama ben de bagajımda 12v priz bulamadım... Yarın sanırım bu sorunu servise ileticem... Tanjat senin sorununu hallettiler mi?

femoli
04/12/2008, 09:59
Hakikatten bu sorun çözüldümü nasıl bir gelişme oldu aydınlatırsanız diğer arkadaşlarada örnek olabilirsiniz..

brmrsrvsbrc
06/12/2008, 20:17
bursada hangi serviste oldu bu olay ?

Arkadaşlar + konfor paketli aracımda bagajda 12 v priz eksikti. Servise gittim, görevli bir arkadaş tam 45 dakka elinde benim ruhsatlar bir oraya bir buraya gitti ve sonunda bana dediki konfor paketinde 12 v priz değil, 12 v priz yeri var, öyle yazıyor dedi.Nerdeymiş o yazı bebaber bakalım dedim ve baktık Yanlış okumuşum dedi.Sonra tekrar dolandı geldi 1.4 motorlarda konfor paketlerinde priz olmuyor, içerdede senin gibi birkaç örnek var dedi bakalım o örneklere dedim sonuç yine hüsran araçlar konfor paketli değil.o hala ısrarlı bana verilen notta öyle yazıyor diyor.yani konfor paketini kendi ayırt edemiyo.O sinirle aracı aldığım görevli şahsa gittim faks çekicem ,daha sonra sizi ararım dedi 15 gün oldu haber yok. Müşteri hizmetlerini aradım telefon numaralarımı aldılar 1 hafta oldu onlardanda haber yok. Yani bursada servis ve fiat müşteri hizmetleri böyle mükkembel çalışıyo:@:@

byrvo
06/12/2008, 20:27
Türkiye'de hiç bir iş profesyonelce yapılmıyor malesef...

Muhendis06
07/12/2008, 18:22
En buyuk guc, musteri dayanismasidir. Oysa ne beklerdiniz; sizden ozur dilesinler, gerekirse magduriyetinize karsilik sizi menun edecek bir cozum sunsunlar, hatta elektrik sisteminden gerekli tadilati yapmaya calisip bagajiniza bir priz kondursunlar vs vs... Ama ne gerek var, "bu modeller boyle" ... :)

narkoz30
12/12/2008, 15:48
Ben emotion aldım acaba benim araçta da mı yok priz bi bakayım artık işimiz şansa kalmış ne nerede neye satılıyor anlayamıyoruz adamlar pizza yapar gibi araba yapıyorlar :)