PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Puntom 100 km hızı gecınce bazı bolgelerden hava alıyor ne yapabılırım

SRCNTRKR
23/03/2014, 15:06
arkadaslar 1 ay once punto aldım bazı sorunları war cıty mesela servıse goturdum ucretsız degıstırıcekler yarın ınsllah.bıde bakım ıstıyebılır 160000 e 5 bın kaldı kmde saolsun aldgm arkadas fazla ılgılenmemıs.alırken cıty arızası wardı ama boyle bı kronık sorun oldugunu ve rısklı bır servıs olayı oldugunu bılmıyordum neysekı Allahın sukur servıs ucretsız cıtyı degıstırecek yoksa olay baska yerlere gıdebılırdı.asıl konu arabanın on govdesınden ve surucu kapı acma yerınden soguk hava gelıor ne yapabılırım

Arrest
23/03/2014, 15:11
arkadaslar 1 ay once punto aldım bazı sorunları war cıty mesela servıse goturdum ucretsız degıstırıcekler yarın ınsllah.bıde bakım ıstıyebılır 160000 e 5 bın kaldı kmde saolsun aldgm arkadas fazla ılgılenmemıs.alırken cıty arızası wardı ama boyle bı kronık sorun oldugunu ve rısklı bır servıs olayı oldugunu bılmıyordum neysekı Allahın sukur servıs ucretsız cıtyı degıstırecek yoksa olay baska yerlere gıdebılırdı.asıl konu arabanın on govdesınden ve surucu kapı acma yerınden soguk hava gelıor ne yapabılırım

kapıların fitillerini değiştirin , zamanla aç kapa aç kapa fitil eskiyor ondan sonra düzelecektir ve araç hareket halindeyken klimanın oradaki içerideki havayı döndür tuşu off durumda ise araç dışarıdan hava alır dolayısıyla soguk girer. Onu camlar buhar yapmıyorsa kapatın. Onu on duruma getirdiğinizde camlar mevsime göre buhar yapabilir. Aklınızda olsun :book0000:

1923qw
23/03/2014, 16:10
ucuz olsun isterseniz akvaryum hortumunu fitil içinden geçirirseniz hem ses hem hava kesilir hemde kapılarınız tok kapanır city kronik bi sorun zaten Servisin sorun çıkartmaması iyi olmuş sizin için aracınız hayırlı olsun aktif forumlar dilerim :)

SRCNTRKR
24/03/2014, 16:44
saolasın kardesim.akvaryum bıraz zor gıbı fazla anlamıyorum oyle ınce ıslerden ıyı olurdu aslında.bu tok sesi demısken 1-2 kapı dıgerlerıne gore zor kapanıo ve tok sesı gelmıo malesef bunların toplam masrafı neolur hava alma sorunu falan