PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP 2007 1.3 multijet 90 hp - Teyp arızası yardım lütfen.

VolcanoHugo
23/03/2014, 09:23
Arkadaşlar CD çalarlı mp3 teybim geçen hafta ve önceki haftalarda ara ara çalışıp kapanıyordu. Bazı CD leri okumuyor okusa dahi ses düzgün gelmesine rağmen 2 3 dinlemede çiziyordu. Geçen gün ortada bir çizik belirdi ve komple kapandı. Elektrik gelmiyor teybe. Arkasındaki soketlere kadar elektrik var ama teypte elektrik dolaşmıyor. Kesin tamir eden yerler var mıdır yoksa 2.el GP teybi satan arkadaşlar mevcut mudur. Yardımlarınız için şimdiden teşekürler. :whistlin:

ysfbyk87
23/03/2014, 09:27
Ben elektronik problemlerden anlamam ama, bende üzerinde blaupkunt yazan çikma grande punto teyp mevcut. Not: tuşlarının bazi yerleri silik istersen resmini gonderirim aksam cekip.

gdurak
23/03/2014, 09:30
Merhabalar, şimdi sizin için sahibindene baktım 100 tl ile 250 tl arasında birsürü mp3 çalarlı grande punto teyp mevcut. Ucuz olan teyplerin tuşları silik sadece. Eğer sizin tuşlar sağlam ise onlarla değiştirip kullanabilirsiniz.

ysfbyk87
23/03/2014, 09:45
Arkadaşim benden tavsiye üzerinde blaupkunt yazan teypi alman. Birde blaupkunt yazmayip sadece mp3 yazan teypler var onlari tavsiye etmem. Arkadaşımın elinde 2 tane bozuldu ondan. Zaten onlarin fiyatlarida ucuz.

VolcanoHugo
23/03/2014, 10:18
sitelerde olanları bende biliyorum fakat çalışırlığı ne durumdadır montajını yapmdan bilemem. O yüzden siz değerli forum üyelerinden yardım almak istedim. Çalışması yeterli olacaktır benim için. Gün içinde teyp le alakalı fotoları atarım. Sizin elinizde çalışır durumda olan varsa 2.el link ve satan arkadaşlar resimleri koyarlarsa sevinirim.

ysfbyk87
23/03/2014, 10:28
Benim elimde olan teyp çalışır durumda. Resimlerini ekliyorum birazönce çektim. Ben herhangi bir siteye ilan vermedim. Elimde dursun aracimdaki teype birsey olursa diye bekletiyordum. Resimler aşağıdaki gibidir.

byadrenalin
23/03/2014, 10:31
Benimde elimde teyip mevcut. Konusu da aşşağıdaki linkte.
https://forum.grandepuntotr.com/satilik-parca/51164-satilik-orjinal-mp3-calarli-aux-uyumlu-teyip.html

VolcanoHugo
23/03/2014, 14:21
Bendeki teybin fotoları ektedir. Dediğim gibi sizdekilerle uyumlu olup olmadığını ve direksiyon kumandasıyla çalışabilirliğini nasıl anlayabilirim.. İlgilenen arkadaşlar bana resim ve fiyat olarak özel mesaj atabilirlerse sevinirim.

halils2
23/03/2014, 16:56
Bendeki teybin fotoları ektedir. Dediğim gibi sizdekilerle uyumlu olup olmadığını ve direksiyon kumandasıyla çalışabilirliğini nasıl anlayabilirim.. İlgilenen arkadaşlar bana resim ve fiyat olarak özel mesaj atabilirlerse sevinirim.

Teybin yerine uyması yeterli aynı marka ve model teyp olduktan sonra çalışmasında sıkıntı olmaz. Teybin bağlantılarını yapıp teyp kodunu girdiniz mi çalışır.

MURAT_41_41
24/03/2014, 17:39
teybin arkasında soketin yanındaki sigortayı kontrol ettinizmi

VolcanoHugo
25/03/2014, 23:14
hayır galiba edilmedi.. İyi fikir.. sigortasını değiştireyim bir de o şekilde yorum yazayım.. Olursa
süper olur :) teşekkürler şimdiden.