PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa Sokaklarinda Gp Show Yapsak Nasil Olur

byraistlin
01/10/2007, 19:48
Bursali Arkadaslar Ben Derim Ki Bi Aksam Orneğin Cumartesi Aksami Bulusup Bi Bursa Turu Yapsak Diyom Sizce Nasil Olur Hem Tanismis Oluruz Eğlenceli Olmaz Mi??

dejavu
01/10/2007, 19:55
bence iyi olur. gp ile dolaşması süper oluyor valla...(bizde ankarada yapsak)

byraistlin
01/10/2007, 20:38
abi kısmetse onumuzdekı aylarda ankara zıyaretı yapcaz ıns. ozaman bı ankara turu atarız hep beraber

memat
01/10/2007, 23:52
atarız:D:D

thecrow
02/10/2007, 00:10
Bursada Şehir İçerisinde Konvoy Halinde Gezmek Yasak...

Daha Önce Bende Teklif Etmiştim Fakat Yasak Olduğunu Öğrendiğimiz de Vazgeçtik....

Bu arada İlk Buluşmada Seni Aramızda Görmek Ve tanışmak İsteriz....

Saygılarımla....

stevenbursa
02/10/2007, 00:31
bence gayet güzel olur asker ve düğün konvoyları gayet rahat bir şekilde tur atıyolar bence yapabiliriz

yucelakar
02/10/2007, 11:25
konvoy yaparız bişekilde polis sorun olmadan bunu hallederiz ancak bu dahah öncede planlandı ve aktif olan bazı abilerimiz o gün çalışmak zorunda oldukları için vazgeçildi

mandacı
02/10/2007, 15:52
Bursali Arkadaslar Ben Derim Ki Bi Aksam Orneğin Cumartesi Aksami Bulusup Bi Bursa Turu Yapsak Diyom Sizce Nasil Olur Hem Tanismis Oluruz Eğlenceli Olmaz Mi??
arkadaşlar atalım atmasınada kim le atcan o bursa turunu öyle hemen başlık acarak bu milet toplanıp geleceğini ben düşün müyorum 5 kişi tur attımıda millet başka yeriyle güler saygılar

byraistlin
04/10/2007, 00:14
abı ıllakı duğun konvoyu seklınde olması gereklı değil ama orneğın setbası veye baska bıyerde toplanır dag yoolunda cekerız bı kenara veye bı cay bahcesıne cıkarmaz yaparız ama konvoy seklınde de gezsek aksam vaktı pek sorun olacağını sanmıyorum ıkıncı mesele 5 kısıyle tabıkıde olmaz telefon numarlarımızı yazalım bı sekılde arayıp bırbırımızı gun belırleyıp organıze olalım derım

erdiyilmaz
04/10/2007, 00:52
bence kişi sayısı netLeşsin, ona göre birşeyLere karar verin.

yakında bursa için yönetim oLarak güzeL bir organizasyon düşünüyoruz.

vedat73
04/10/2007, 02:34
slm arkadaslar yakisir bizlere güzel bir toplanti bulusma org etmek

thecrow
04/10/2007, 11:55

Aycan o konvoya 5 kişilik grup zaten hazırda var seninle birlikte tabi gelirsen 6 kişi olduk bil...

Ancak yine her zaman olduğu gibi buraya yorum yazanların yarı gelmiyor...

Ziyaretçi047
04/10/2007, 12:53
Yapın yapın güzel oluyor. Hem 3 kişi 5 kişi önemli değil. Biz sürekli yapıyoruz burda .)

byraistlin
04/10/2007, 17:51
mehmet cım ben tabıkıde gelır 6, kısı olurum bundan da cok mutlu olurum ama konuları takıp edemıyoz sureklı yoksa bursadakı tum kacıdığım organızasyonlara uzulmedım deıl ıns bundan sonra kacırmıcaz ama tel. ıle de haberlessek dha ıı olmaz mı

mandacı
04/10/2007, 18:43
mehmet cım ben tabıkıde gelır 6, kısı olurum bundan da cok mutlu olurum ama konuları takıp edemıyoz sureklı yoksa bursadakı tum kacıdığım organızasyonlara uzulmedım deıl ıns bundan sonra kacırmıcaz ama tel. ıle de haberlessek dha ıı olmaz mı
tamam aycan güzel bi zamanda bişeyler yapmaya çalışırız ramazanı bi atlatalım şimdi kimsenin bişey yapma vakti yoktur kanımca ama uygun bizaman ayarlandımıydı hepsi olur ama diğer arkadaşlarında yorumları önemli tabiki 6. yı bulduk 7. aranıyor bilginize saygılar :thumbup1:

thecrow
05/10/2007, 10:57

Aycan olmassa bu hafata sonu paraz günü öyle ufak bir buluşma düzenleyelim hem senin tanışmış oluruz...

mns : mehmetkahraman84@hotmail.com

Tel : 0 536 424 78 42

Ulaşmak istersen Pazar günü telefonunu bekliyorum...

Ve tabi diğer Arkadaşlardanda müsait olan olur sa çok ii olur...

Mesela geçen hafta ben mustafa zengin ve erol abi " Go-Card" gittik hem çok eğlendik hemde güzel bir sohbet içerisine girdik...
Zaten Oruçluyuz Hem vakit te geçmiş olur...

Kısacası Aycan arkadaşımız için Go - Card" ta buluşmaya gelenler ses versin....

byraistlin
05/10/2007, 12:06
mehmet kardesım pazar gunu ıftar sonrası olsa senın ıcınde eğer uygunsa cok ii olur aslında dukkanı kapatamıyoz pazarlarıda acığız malesef ama ıftar sonrası her turlu uyar bana numaranı bıraktığında ii olmus telefonlasırız bende yazıyorumm katılmak ısteyen olursa paslasırız gsm:05372700866

alperylm
05/10/2007, 16:22
hafta sonu real otoparkında go kart a gidelim o zaman 15 dk 1o ytl ama pist ve araçlar mükemmel farklı bir karting pisti derseniz yorum belirtin lütfen

mandacı
05/10/2007, 17:46
pazar günü iftardan sonra ben işe gidiyorum siz eğer olurda toplanırsanız size şimdiden iyi eylenceler dilerim

thecrow
05/10/2007, 19:30
hafta sonu real otoparkında go kart a gidelim o zaman 15 dk 1o ytl ama pist ve araçlar mükemmel farklı bir karting pisti derseniz yorum belirtin lütfen
Alper bencede olabilir...
beni aramayı unutmayın oki....

ya gündüz buluşsak daha ii olur orhangazi yolundaki go-card tın pisti daha büyük ücrette aynı ama siz bilirsiniz her ikiside bana uyar....

Görüşmek dileğiyle....

Saygılarımla....

byraistlin
05/10/2007, 22:32
alper kardesım bılıyosun iş konumundan sıkıntı yasıyoz mesaı saatlerınde ıftardan sonra dedığın yer ok cok gusell olur dığer arkadaslarda ok.derse bulusalım

thecrow
06/10/2007, 11:57
Gündüz olursa büyük ihtimal ile erol abi ve mandacıda gelecek o bakımdan dedim...

Aycan çalıştığın yer nasıl biryer izin falan albilirsen
5 kişi olacaz yani o bakımdan...

Yine siz bilirsiniz....

alperylm
06/10/2007, 16:56
alper kardesım bılıyosun iş konumundan sıkıntı yasıyoz mesaı saatlerınde ıftardan sonra dedığın yer ok cok gusell olur dığer arkadaslarda ok.derse bulusalım

haklısın aycancm bizzat sahit oldum işin yoğun ve oructan dolayı gündüz saatlerinde stresli geçiyor..)fatih) ben de şu an bursaya geldim sana uğrayacağım konuşuruz detaylı erol abi mehmet falanla da irtibata geçeriz

pazar yapsak nasıl olur acaba

mandacı
06/10/2007, 17:54
arkadaşlar dediğim gibi ben pazar gecesi saat 21:00 gibi işe gidcegim pazar günüde muhtemelen evde dillenerek geciririm :tv_horro: ama orhaneli yolu üzerindeki gokart güzel tavsiye ederim şimdiden size iyi eğlenceler fotoları bekliyoruz saygılar :motorcu:

mandacı
08/10/2007, 14:55
arkadaşlar ne oldu pazar günü buluşmadınızmı fotolar yokmu?

alperylm
08/10/2007, 16:36
pazar günkü buluşmayı ileri tarihte yapsak en iyi olacak sinan abi bir de telefon numaraları güncellendi yeni organizasyon saati her üyeye sms ile bildirilecek

yucelakar
08/10/2007, 18:45
zaten bayramda toplanmayacakmıyız ?????

alperylm
08/10/2007, 18:51
evet arkadaşlar bayramda toplanacağız ileri tarih derken tabir olarak kullandım

mandacı
08/10/2007, 19:50
arkadaşlar hepinizin kandili mubarek olsun

mandacı
08/10/2007, 19:51
bayramda ben yokum istanbulda olcam size şimdiden iyi eğlenceler

BERKAY
12/10/2007, 12:43
hepinize iyieylenceler uzun bir aradan sonra geri döndüm

Mboyaci
15/10/2007, 10:41
Alper nilüferden orhaneli yoluna dönünce Türkiye'nin en büyük karting pisti var.Daha doğrusu biz lisedeyken oraya giderdik ,oyle soylerlerdi :) ama sahibi Türkiye Rally şampiyonu bir abi.Pist gerçekten çok güzel.Arabalari bilemiyeceğim.isterseniz orayada bakabilirsiniz..