PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Fire Active Yan Aynalar

YavuzKrmn07
19/03/2014, 17:58
Herkeze iyi forumlar inşallah konuyu doğru yere açmışımdır. 1 hafta önce 1.4 Fire Active 3 kapı bi punto aldım. Puntonun ruhsattaki ismi G.Punto S1 3P 1.4 Fire Active MTA.

Şİmdi benim sorunuma geçersek ben bu arabayı kullanmayı pek bildiğim söylenemez. :) Mesela Arabaya nezaman binmek için kapılarını açsam bi ses duyuyorum sanki Aynalar elektrikli ve açılıyormuş gibi. Ama böyle bir eylem söz konusu değil. Arabamın özelliklerine bakmak istedim ama hiçbiryerde göremedim. Arabam yarı otomatik'dir. BU modeli kullanan yada kullanmayıp bilgi sahibi olan forum büyüklerimden yardımlarını bekliyorum.

Şimdiden Yardımlarınız İçin Şükranlarımı Sunarımım.

Saygılar...

cemdogu
19/03/2014, 18:13
Aracınız hayırlı olsun.Fire az yakar, şehir içi arabası.Ayrıca 3 kapı spor görüntü, hoş araç :)

Ancak ses tarifinizi anlamadım.Ses nerden geliyor? Tarifi daha iyi yaparsanız belki yardımcı olabiliriz.Tabii en iyisi servise ya da ustanıza sormak.

Fire'lar lpgye tam uyumlular.Atiker, landirenzo, brc her cins lpgyi kullanan var.Ayroyetten dualogic şanzımanınız var.Sorun yaşayanlar var ancak tık sorun yaşamayan ve memnun olan çoğunlukta.Özellikle yazılım yapan kişiler, yokuşlardaki performansın arttığı ve yakıtın düştüğü yönünde yorumlar yapıyor.Yqzılımına göre 400/700 arası maliyeti var.Yakıt için önemli bi unsur oldu fire motorlar için yazılım...

Benim araç hakkında bildiklerim bunlar.Umarım aydınlatıcı olmuştur

C2105 cihazımdan gönderildi

halils2
19/03/2014, 18:18
Herkeze iyi forumlar inşallah konuyu doğru yere açmışımdır. 1 hafta önce 1.4 Fire Active 3 kapı bi punto aldım. Puntonun ruhsattaki ismi G.Punto S1 3P 1.4 Fire Active MTA.

Şİmdi benim sorunuma geçersek ben bu arabayı kullanmayı pek bildiğim söylenemez. :) Mesela Arabaya nezaman binmek için kapılarını açsam bi ses duyuyorum sanki Aynalar elektrikli ve açılıyormuş gibi. Ama böyle bir eylem söz konusu değil. Arabamın özelliklerine bakmak istedim ama hiçbiryerde göremedim. Arabam yarı otomatik'dir. BU modeli kullanan yada kullanmayıp bilgi sahibi olan forum büyüklerimden yardımlarını bekliyorum.

Şimdiden Yardımlarınız İçin Şükranlarımı Sunarımım.

Saygılar...

Dualogic şanzıman hidrolik pompa sesi. Ses geliyorsa endişelenmeyin

Arrest
19/03/2014, 18:24
Dualogic şanzıman hidrolik pompa sesi. Ses geliyorsa endişelenmeyin

arabada dijital klima olsa kalerifer yön veriyor dicemde dedigin dogru abi araba dualogic şanzumansa

halils2
19/03/2014, 18:53
arabada dijital klima olsa kalerifer yön veriyor dicemde dedigin dogru abi araba dualogic şanzumansa

Kalorifer yön vermesi için araxın kontağı açık olması gerekir. Abimiz zaten aracım otomatik demiş Sato cuğum :)

ibooovn
20/03/2014, 02:30
benzin pompası sesi 3*5 saniye gelir sonra susar

halils2
20/03/2014, 08:59
benzin pompası sesi 3*5 saniye gelir sonra susar

Benzin pompası kontağı açınca devreye giriyor. Dualogic şanzıman da kapı açılınca hidrolik pompa çalışıp şanzımanı hazır hale getiriyor.