PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Far Ayarı Hakkında (Ankara)

ege298
18/03/2014, 10:37
Merhaba

Aracımın, 3 yaşında olması sebebi ile ilk Araç Muayenesini yaptıracağım. Genellikle far ayarı bozukluğundan dolayı sıkıntı çıkarıldığını duydum. Muayeneye gitmeden önce, ANKARA'da far ayarı yaptırabileceğim uygun fiyatlı ve güvenilir bir usta veya özel servis bilgisi rica ediyorum.

recepseven
18/03/2014, 10:41
şaşmazda bir sürü bu işi yapan insanlar var eğer güvenemiyorum derseniz bosch oto servislerde bu işi yapıyor fiyatının internet sitelerinden öğrenebilirsiniz.

Ziyaretçi78
18/03/2014, 11:09
Onur bey ne kadar yaptırırsanız yaptırın Tüv Türk standartlarına uymayacağı için hafif kusurla geçecektir araç.Çünki onların far ayarı ile dışarda yapılan far ayarı tutmuyor.Bende geçen sene götürdüm far ayarı yaptırmama rağmen muayenede gene hafif kusur çıktı.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

yildiray
18/03/2014, 11:38
Ben yeni muayeneye girdim hafif kusurlu geçiyor sıkıntı yok ne yaparsanızda çıkıyor.Bence sıkıntı yapmayın muayeneye girebirsiniz.

halils2
18/03/2014, 12:47
Aracı aldığım ilk sene lpgden muayeneye gireceğim zaman tüvden ayrılıp bırakan birine far ayarı yaptırdım yine hafif kusurlu geçti geçen seneki muayenede ayar yaptırmadan gittim yine hafif kusurlu geçti :) bu işin standardı ne bilmiyorum.

recepseven
18/03/2014, 14:01
Aracı aldığım ilk sene lpgden muayeneye gireceğim zaman tüvden ayrılıp bırakan birine far ayarı yaptırdım yine hafif kusurlu geçti geçen seneki muayenede ayar yaptırmadan gittim yine hafif kusurlu geçti :) bu işin standardı ne bilmiyorum.

standart hafif kusur :blush000:

halils2
18/03/2014, 14:23
standart hafif kusur :blush000:

Durum onu gösteriyor