PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sinyal kolu sorunu geçer mi?

sercankah
16/03/2014, 15:12
benım aracımın farları actıgımda kısalar yanıyor fakat uzunları yakmak ıcın kolu cektıgımde takılı kalmıyor kol gerı dusuyor kısalara donuyor. hep sellektor yapıyorum yanı. muayeneden boyle gecebılır mıyım? uzunlar yanıyor. ama kolu elımle tutmam gerekıyor.

halils2
16/03/2014, 15:16
benım aracımın farları actıgımda kısalar yanıyor fakat uzunları yakmak ıcın kolu cektıgımde takılı kalmıyor kol gerı dusuyor kısalara donuyor. hep sellektor yapıyorum yanı. muayeneden boyle gecebılır mıyım? uzunlar yanıyor. ama kolu elımle tutmam gerekıyor.

Sellektör naktasından sonra bir kademe daha var. O noktadan sonra mı atıyor?

sercankah
16/03/2014, 15:22
evet. biraz cekiyorsun sellektor. daha fazla cekince uzunlarda sabit kalması lazım. bı mandal gıbı bırsey atlıyor ama gerı kısalara dusuyor uzunda sabıt kalmıyor.

halils2
16/03/2014, 15:40
evet. biraz cekiyorsun sellektor. daha fazla cekince uzunlarda sabit kalması lazım. bı mandal gıbı bırsey atlıyor ama gerı kısalara dusuyor uzunda sabıt kalmıyor.
Hayırlı
Anladım. Kolu söküp bakmak lazım. Kolu geride tutan parça kırılmış mı? Telden yazdığım için kol sökme linki veremiycem ama hız sabitleme konularında anlatılıyordu. Eğer ki yaptıramazsan elimde sargısı tamir görmüş kol mevcut.

Castell
18/04/2014, 00:12
Far ayarlarına bakacağı için büyük ihtimalle uzunların yanmıyor diye ağır kusur yazabilir de.........

Ziyaretci046
18/04/2014, 00:28
tek kol lazımsa gönderelim far kolu komple sinyal kolu alma