PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni punto direksiyonundaki güzellik

BLUEMAN
14/03/2014, 00:29
Arkadaşlar bundan bir ay önce fiat şhow roomunda görmüş olduğum punto nun direksiyon simiti ayaklara takılmasın diye alt tarafı düzleşmiş şeklinde fakat bizim araçlarımızda böyle bir durum söz konusu değil bilmem siz farkettinizmi ayrıca bizim direksiyonlar bizim araçlara biraz büyük değil mi ?

Arrest
14/03/2014, 00:47
Arkadaşlar bundan bir ay önce fiat şhow roomunda görmüş olduğum punto nun direksiyon simiti ayaklara takılmasın diye alt tarafı düzleşmiş şeklinde fakat bizim araçlarımızda böyle bir durum söz konusu değil bilmem siz farkettinizmi ayrıca bizim direksiyonlar bizim araçlara biraz büyük değil mi ?

Direksiyona ayak nasil takilirki?

Babam koltuğu rn one cekip kullaniyot direksiyonuda en dik konuma getiriyor.

Brn bayagi yatik suruyorum ve direksiyonu asagi cekiyorum.

Sanirim direksiyona ayagib takilmasi icin 200 kilo olmak lazim

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

serkandikici
14/03/2014, 10:40
Şu ana kadar ben de ayak takılması vb bir sorunla karşılaşmadım. Ben direksiyonun biraz kalıplı olmasını seviyorum daha yüksek bir hakimiyet hissi veriyor. Öte yandan tasarım olarak daha sportif olduğu için altı düz direksiyonlar çok hoş ama ergonomik yönden pek bir fark görmüyorum.. Zaten yakında f1 direksiyona döncek tüm araçlar galiba peugeot da reklamlarda dönen yeni aracında direksiyonu düzleştirip küçülttü o da güzel gözüküyo ama oyuncak gibi:)

recepseven
14/03/2014, 11:03
küçük direksiyon her zaman iyidir. evet puntonun direksiyonu biraz büyük.

ibooovn
15/03/2014, 02:09
o dediğiniz abarth direksiyonu geçen bende görmüştüm alt tarafı düz geliyor...yalnız ayağınız değiyorsa biraz yukarı kaldırabilirsiniz direksiyonu

fencolic
15/03/2014, 07:54
Direksiyona ayak nasil takilirki?

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

:) Koltuğa bağdaş kurup oturursan ayaklariniz takılabilir :) Arkadasimiz dizlere sürtmesinden bahsetmis sanirim. Ben direksiyon yukseklik ayariyla bunu çözdüm. Tabi alt kismi düzlestirilmis olsa daha şekil görünürdü o ayri..