PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hertz-pionner-jbl-alpine yardım.

bilalusta
30/09/2007, 11:50
Arkadaşlar mid takımı alacağım.Şuanda bende jbl 607c modeli olması lazım.O model var 16 cmlik.Verdiği sesten pek memnun kalmadım o yüzden değiştirmek istiyorum.Sizce hangi markanın hangi modelini almalıyım?.Jbl lerin altından girip üstünden çıkmasını istiyorum.Amfi problemim yok edison 700watt lık bi amfim ve jbl 75.4 amfim var.?

stuncar
30/09/2007, 13:30
slm. ben senin yerinde olsam ben kendı gp de facolun compenantlarını kullanıyorum v2 modelini son sestede aynı netlıgı verıyo bi düşün derim

civcivx
02/10/2007, 11:24
JBL'in 607c modeli giriş seviyesidir, sonuçta fabrikasyon hoparlörlerden iyi ses verir ama kulağı hassas olanlar için pek yeterli değildir.

Ben JBL'in Power serisinden p660C taktım ön kapılara, bunlar 607C'den çok daha iyi. Bütçen çok fazla değilse düşünebilirsin. Ama daha üst seri dersen, stuncar'ın önerdiği gibi Focal ve benzeri ürünlere yönelmelisin.

Ancak şunu da belirteyim; elindeki amfiler "kaliteli" ses üretmek için pek yeterli cihazlar değil, sorunu biraz da burada araman gerekiyor.

alperylm
02/10/2007, 14:23
crunch gt-r serisi(hifonics) 400watt ve son derece kalite ses alıyorum aracıma hırsız girip anfiyi ve subwooferı almasına ragmen baglantıları değiştirip kullandım orjinali ile arasında dünya kadar fark yarattı

cewo
03/10/2007, 23:13
infinity olabilir... memnun kalırsın ;)

yok çok iyi bişhi istiyorm dersen mbquarts

yok çok çok çok daha ii bişhi istiyosan berilyum tabi fiyatlar amfinin fiyatını geçer :)