PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elektrikli arka camlar

EMRE ALTINOK
09/03/2014, 20:48
Cümleten selam punto dostları, arabamın arka camlarını elektrikli yaptırmak istiyorum.Bunun maliyeti ne olur? Aranızda yaptıran var mı? Orjinali gibi olur mu?
Teşekkürler.

Ziyaretçi78
09/03/2014, 21:14
Güzel bir konu bende takipteyim 2 senedir düşündüğüm bir şey ama cesaret edemedim hiç.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

alixxx
09/03/2014, 21:29
Astarı yüzünden pahalıya gelir. En zoruda bence elektrik tesisatı yani arkalara tesisat çekilecek daha sonra ön sol kapıya gelecek falan çok uzun ve zahmetli iş kumanda grubu falan değişecek...

byadrenalin
09/03/2014, 21:45
Hiç gerek yok bence. Arkaya tesisat gelcek. Arkaya cam motoru alınacak. Ön taraftaki tuş basma yerleri değişip dörtlü tuş koyulacak. Arka kapı döşemesindeki kollu delik kapatılacak ya da tekrar kol olmayan döşeme takılacak. Arkalara tuş takılacak falan. Bence hiç girmeyin bu tür bir işe. Arkaya oturan yorsun kendini açsın camı. Siz açmak istiyorsanız da koltuğun yanından kolunuzu sokun açın :D

Arrest
10/03/2014, 02:13
Hiç gerek yok bence. Arkaya tesisat gelcek. Arkaya cam motoru alınacak. Ön taraftaki tuş basma yerleri değişip dörtlü tuş koyulacak. Arka kapı döşemesindeki kollu delik kapatılacak ya da tekrar kol olmayan döşeme takılacak. Arkalara tuş takılacak falan. Bence hiç girmeyin bu tür bir işe. Arkaya oturan yorsun kendini açsın camı. Siz açmak istiyorsanız da koltuğun yanından kolunuzu sokun açın :D

+1

Ve 700 tl falan maliyeti olur tahminen minimum...... Ckma alirsan belki duser birazda..

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

ibooovn
10/03/2014, 13:16
ben arka camları hiç kullanmıyorum zaten ...açık kalmasın diyede herzaman çocuk kilidini kilitli bırakırım... arkadaki açıcağı zamanda izin istesin benden sonra açık bırakıp gidiyorlar :D :D :D

cemdogu
10/03/2014, 13:33
2tane açma kapama düğmesi yanlış hatırlamıyorsam 200küsur.Ön grubunki biraz daha pahalı.vam motoru da sahibindende 40/50liraya satılıyor o da 100tl bişey.İşçiliğiyle 500/550 arası birşey tutar bence.

C2105 cihazımdan gönderildi

EMRE ALTINOK
10/03/2014, 13:42
Tavsiyeleriniz için teşekkürler herkese.Sanırım bu zihnisinir procesi de rafa kalktı. ;-)

Buarada manuel arka cam kollarına cocuk kilidi düşünüyordum 1 aydır.fikir aklımda birkaç taslak vs çizim yaptım ama buda olmayacak galiba.( arka kapı içlerinde kapıyı açmasın diye kilit var ama cam icin önlem yok.demir parmaklik mi yapsam servis araçları gibi) !!