PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Opet Sorunu Yardim Lütfen

puntobilo
29/09/2007, 19:59
Arkadaşlar aracım su an 4100 km de. yaklasık bir ay önce ankaradan bitlisin norşin ilçesine geldim yola cıktığımda opetten en son aldığım zaman arac 1320 km de idi. yaklasık 6000 km ye kadar da buralarda olucam .yani opetten benzin alamıyacağım. sizden sorum bu ilerde sorun yaratırmı servis ve garanti kapsamında . bu arada 6000 km dedim ya ondan sonra ankarada herşey normale dönücek opet. önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum

06kaymak
29/09/2007, 20:20
son 10 deponuzu ispatladiginiz zaman tekrar opet yakit guvencesinden faydalanabilyorsunuz...diye biliyorum...

dejavu
30/09/2007, 07:33
ewet zaten motorun yeni pek problem çıkmaması lazım.. birde o tarafta aldığın yakıtlara dikkat et.. o tarafların yakıtları meçhul zaten.. en temiz yeri bulmaya çalış.. ve tekrar döndüğünde opet i takip et on depodan sonra tekrar opet güvence sistemin aktif olacaktır. onu öğle düşünme adam aracına 75 bin kilometrede opet kart alıyor ve 10 depodan sonra garanti kapsamına giriyor.. bu sadece o araçlar için değil..

ABNEW
30/09/2007, 15:30
Mazot kaliteli ya da olması gerektiği gibi olduktan sonra opet bp hiç önemi yok.Denildiği gibi oralarda kaliteli mazot bulunabilirse hiçbir problem olmayacaktır...

h k
30/09/2007, 23:24
çok mecbur kalmadıkça opetten yakıt almayarak 45 bin km dir aracımı kullanıyorum. opete gıcığım var , zorda kalmadıkca opetten yakıt almam , lukoil den alırım yinede opete itibar etmem. garanti iddiasında bulunarak hem yersiz yere insanları diğer istasyonlara karşı bırakıyorlar hemde kendilerini haketmedikleri pek matah bir konuma koyuyorlar.

ayhan 06
01/10/2007, 00:26
Benim Aracim 1.5 Yasinda Nerdeyse Ilk Aylarda Opetden Aliyordum Ama Bp Ve P.ofis. Mazotu Almaya Başlayinca Araç Daha Bir Seri Hal Aldi Son 6 Depoda P.ofis Den Aliyorum Ve Gayette Iyi Gidiyor Cok Memnunum Garantiyi Pek Takmiyorum Olsaydi Bu Zamana Kadar Olurdu Motor Ilk Gün Kibi...

akin78
01/10/2007, 10:01
Opeti bıraktım gitti.Hüseyin abinin dediği gibi uyuz oluyorum Opete ve de Koç'a.

puntobilo
01/10/2007, 15:45
yani bu garanti kapsamında cok gereklimi olmazsa olmuyormu

KAANİTO
01/10/2007, 15:53
Ben Opetten Aldiğim Halde 1.5 Yil Sonra Egr Bozuldu Değişmesi Gerekti Ve Garantiden Değişti Servisin Demesine Göre Opet Ten Alinacak ücreti Dedei Normalde 350-400 Ytl Civariymiş Ama Benimkisi Extrem Bir Durum Başka Kimsenin Başina Bu Güne Kadar Gelmedi Zannederim
AYRICA OPETİN SİTESİNDENDE SANA EN YAKIN OPET BAYİİNİ BULABİLİRSİN

Korhan
01/10/2007, 16:36
Norşin dediğin yeni adı ile Güroymak olmalı.

Oralarda Opet var hatırladığım kadarıyla.

puntobilo
02/10/2007, 20:20
evet güroymak ama opet maalesef yok

thecrow
02/10/2007, 22:47
Ben opet Çalışanlarından rica ettim Kartımı Oraya Bıraktım..

Km tamaladılar nasıl mı?

sadece puntolar euro dizel yakıt almıyor bu yüzden herkezde o kart tan yok yani Başkası yakıt alacak ama senin kartını geçecekler ve km ni tamamlamış olacaksın..

Ama bunu sürekli yapma yani....

Mesela kartını bırakmanada gerek yok arasıra uğra kartını geçir...

ama kendini güzel ifade etmelisin belki ters cevap verebilirler...

Sen yinede Bir dene...

km tamamlandığında takip etmeyi süsdürmelisin....

Saygılarımla......

Ben Opetten Aldiğim Halde 1.5 Yil Sonra Egr Bozuldu Değişmesi Gerekti Ve Garantiden Değişti Servisin Demesine Göre Opet Ten Alinacak ücreti Dedei Normalde 350-400 Ytl Civariymiş Ama Benimkisi Extrem Bir Durum Başka Kimsenin Başina Bu Güne Kadar Gelmedi Zannederim
AYRICA OPETİN SİTESİNDENDE SANA EN YAKIN OPET BAYİİNİ BULABİLİRSİN

Lütfen yazı karakterlerini ufak seçerek yazınız. Site Kurallarına aykırı bu yaptığınız...

Lütfen cevap pencerenizi düzeltiniz,site yönetimizden uyarı almadan yani....

Saygılarımla.....