PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande Punto Atiker LPG Dönüşümü

aziz
26/02/2014, 17:31
Merhaba arkadaşlar,

Artan benzin fiyatları ile birlikte aracım 100 tl ye 240 km gitmeye başladı durum böyle olunca da LPG taktırmak kaçınılmaz oldu. Fakat LPG ye ayıracak fazla bütçem olmadığı için Atiker taktırmayı düşünüyorum. Atiker kullanan arkadaşların tavisyelerini , tecrübelerini ve varsa Ankara için usta tavsiyelerini paylaşmalarını rica ediyorum. Bir de arıza ışığı yanıyor mu onu da belirtirseniz sevinirim.

Selamlarımla.

Arrest
26/02/2014, 17:55
Merhaba arkadaşlar,

Artan benzin fiyatları ile birlikte aracım 100 tl ye 240 km gitmeye başladı durum böyle olunca da LPG taktırmak kaçınılmaz oldu. Fakat LPG ye ayıracak fazla bütçem olmadığı için Atiker taktırmayı düşünüyorum. Atiker kullanan arkadaşların tavisyelerini , tecrübelerini ve varsa Ankara için usta tavsiyelerini paylaşmalarını rica ediyorum. Bir de arıza ışığı yanıyor mu onu da belirtirseniz sevinirim.

Selamlarımla.

Atiker aracınıza gayet uygun bir lpg kitidir. Gönül rahatlığıyla taktırıp kullanabilirsiniz bende 2 yıl 1.4 fire aracımda atiker kullandım problem yaşamadım.

Google'ye ANELSAN OTOMOTİV İVEDİK yazın orası atikerin yetkili bayii ve işlerini çok düzgün yapıyorlar 2 yılda garantili üstelik ( lafta garanti değil ) Garantim bitmeden 2 ay önce lpg beynimi ( elektronik ve su beyni ) hiç bir zorluk cıkarmadan değiştirdiler. Faturalı çok temiz iş yapıyorlar kesinlikle tavsiye ederim 3 araca bağlattık ordan kimse sorun yaşamadı. Soner bey veya Zafer beye Palas otomotivden satonun selamı var derseniz telefondada yardımcı olurlar

recep83
26/02/2014, 17:56
Ben de otomatik vites aracıma atiker takdırdım ve şuana kadar herhangi sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim. Yakıtta çok farkettiriyo.

byadrenalin
26/02/2014, 19:31
Atiker 'i bilmiyorum ama bende lovato var. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Sadece enjektörlerinin ömrü dolduğundan onları değiştirdim. Arıza lambasını da genelde uzun yol da yaktı ve bir süre sonra kendi kendine söndü. Tahminen anlık ateşlemeden kaynaklı bir arıza lambası. Pis gaz vs. Lovatoyu da ben tavsiye ederim.

kovboy
26/02/2014, 19:38
atker obd veya lovato obd öneririm.

aziz
27/02/2014, 11:52
Arkadaşlar yardımınız için çok teşekkür ederim , son anda bir değişiklik olmazsa Atiker OBD LPG kiti taktıracağım taktırma yeri hakkında önerilerinizi değerlendireceğim. Umarım güzel bir sonuç alırız.