PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande Puntom un teyp tuş takımları

ysfbyk87
20/02/2014, 16:44
Grande puntomun tuş takimlari silim cok koti duruyor lutfen yardimlarinizi bekliyorum. Tus takimini ankara da nasil temin ederim ve ankara da nereye taktirabilirim. Unlu oto ve fiat a sordum yok.Ankara Tan oto Fiat Servisi tuş takimi degismez komple teyp degisir diyor 1300 tl diyor. Cumartesi bu işi halletmek istiyorum.

faster
20/02/2014, 17:07
Grande puntomun tuş takimlari silim cok koti duruyor lutfen yardimlarinizi bekliyorum. Tus takimini ankara da nasil temin ederim ve ankara da nereye taktirabilirim. Unlu oto ve fiat a sordum yok.Ankara Tan oto Fiat Servisi tuş takimi degismez komple teyp degisir diyor 1300 tl diyor. Cumartesi bu işi halletmek istiyorum.
Yuh..o nasıl fiyat..Biraz satılık ilanı olan siteleri araştır..2 eli ve temiz olanları mevcut..Olmazsa kaplama sticker tarzı çıkartmalı tuş takımları mevcut..

Tunaboylu
20/02/2014, 17:28

Kardeşim aynı dert bende de vardı. 3 ay önce stickerle çözdüm işi. Hemde 20 liraya :) Arkadaşın adı emrah. Telefonu 532 522 74 87. Kargo falan yapar sana. Arkadaşım almış 3 ay önce siyah tek kapı içi turuncu puntosu var dersen hatırlar.

ysfbyk87
20/02/2014, 17:46
TuNABOYLU arkadaşim sticker kendini belli ediyormu peki? Ben stickerım diye bariz bagiriyormu? Uygulamasini nasil yaptin?

Tunaboylu
20/02/2014, 18:08
İşte benim arabanın resmi sen karar ver. Tabi biraz belli oluyor orjinal gibi olmuyor ama önce ki haliyle arada dağlar kadar fark oluyor ve çok ekonomik bi şekilde halletmiş oluyorsun. Uygulama tek tek stickerleri çıkartıp tuşlara yapıştırıyorsun zor değil yani.

khanunl
20/02/2014, 18:40
Linkini vermiş olduğum ilana bakabilirsinizOrjinal tuş takımı 100 TL deniliyor. LİNEA PUNTO TUŞ TAKIMI FRONT SIFIR ÜCRETSİZ MONTAJ İMKANI - Oto Müzik Çalar (Oto Teyp) İlanları sahibinden.com'da - 152237777 (https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-linea-punto-tus-takimi-front-sifir-ucretsiz-montaj-imkani-152237777/detay)

ysfbyk87
20/02/2014, 19:18
Teşekkürler arkadaş... bu iyi oldu...