PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bazı konularda yardımınızı rica ederim

kocsistem19
18/02/2014, 22:51
Merhaba;

yaklaşık 1 ay kadar önce aldığım 2004 1.3 multijet dynamic aracım ile ilgili sizin yardımlarınıza ihtiyacım var.

aracımın uzaktan kumandalı merkezi kilit özeliği var diye biliyorum. ancak kumandalı orjinal anahtarı yok. nerden temin edebilirim?
dış ısı sıcaklık göstergesi çalışmıyor --C şeklinde ekranda beliriyor. Forumda bu konu ile ilgili GP ler hakkında bilgi paylaşılmış.
Sunroof perdesinin 2004 modellerde olmadığını söyledi aldığım kişi doğru mudur?
Aracın orjinal teybini söküp başka bir teyp takmışlar.Direksyondan kumandayı kullanmak için ve orjinal olmasını istediğimden orjinal teyp ihtiyacım var bulabilir miyiz.?

Yardımlarınızı rica ederim.Şimdiden teşekkürler

cengizhan
19/02/2014, 02:43
Merhaba;

yaklaşık 1 ay kadar önce aldığım 2004 1.3 multijet dynamic aracım ile ilgili sizin yardımlarınıza ihtiyacım var.

aracımın uzaktan kumandalı merkezi kilit özeliği var diye biliyorum. ancak kumandalı orjinal anahtarı yok. nerden temin edebilirim?
dış ısı sıcaklık göstergesi çalışmıyor --C şeklinde ekranda beliriyor. Forumda bu konu ile ilgili GP ler hakkında bilgi paylaşılmış.
Aracın orjinal teybini söküp başka bir teyp takmışlar.Direksyondan kumandayı kullanmak için ve orjinal olmasını istediğimden orjinal teyp ihtiyacım var bulabilir miyiz.?

Kimse yazmamış. Ben bir iki şey söyleyebilirim.
Orjinal kumandayı bulmak çok zor sanırım. Servise danışmanızda fayda var. Alarm takdırmak veya anahtarsız giriş sistemi takdırmak daha kolay bir çözüm olur.
Gösterge mi çalışmıyor ; yoksa sıcaklık sensörümü bozuk? bence ikincisi.
2004 model sunrooflu model resimlerine bakdım. Bende perde göremedim. Çok ilginç...
teyp için çıkmacıları aramalısınız. Ama kod işi varmı nasıl çözülür bunlara dikkat etmelisiniz.

cengizhan
19/02/2014, 02:51
Merhaba;

Sanırım bunlara sana yardımcı olabilir.
OTO FATİH'TEN PUNTO TEYP - Oto Müzik Çalar (Oto Teyp) İlanları sahibinden.com'da - 149740813 (https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-oto-fatih-ten-punto-teyp-149740813/detay)

Fiat linea punto fiorino orjinal teyipleri mp3 çalarlı - Oto Müzik Çalar (Oto Teyp) İlanları sahibinden.com'da - 126035142 (https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-fiat-linea-punto-fiorino-orjinal-teyipleri-mp3-calarli-126035142/detay)

Ersal
20/02/2014, 14:56
Hayırlı olsun.Acele etmeyin yavaş yavaş hallolur