PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : adana fuar vaR!!! 30 eylul pazar Eyvan kebab salonu oto parkı saat 12.00

Cnyt01
28/09/2007, 01:52
arkadaslar guzel adanamızda guzel bı pazar gunu gecırmek ıstıyen arkadasları tuning fuarına beklıorz. bır cok yarısma ve guzel araclar gelecek. cevre ıllerdende katılım olacak. fuarı TR Performance | www.trperformance.net (https://www.trperformance.net) ekıbı duzenlıor. bende bu ekıpte yonetıcıyım. fuara caddelerde az gordugumuz araclar gelecek. bı hızlı ve ofkelı havası esmıcek dııl.) neyse cok uzattık hadı fuara .) :dj:

Ziyaretçi047
28/09/2007, 02:29
Evet arkadaşlar kısmetse ben de orda olacağım. Güzel bir gün olacağını düşünmekteyim. Çıkışta yolları tutacak olan polis amcalarımızı saymazsak tabi. :) Gelebilecek herkesi ve Özellikle Punto Adana Grubunu bekliyoruz.

Cnyt01
28/09/2007, 02:40
bgn korakoldaydım komsere trperformance fuar fln dedım. havai fısek attırmam dedı dırek .) komserım dedım gunduz gunduz .) cvp : olsun yıne atamazsınız .)

Evet arkadaşlar kısmetse ben de orda olacağım. Güzel bir gün olacağını düşünmekteyim. Çıkışta yolları tutacak olan polis amcalarımızı saymazsak tabi. :) Gelebilecek herkesi ve Özellikle Punto Adana Grubunu bekliyoruz.

cıhancım gulum arabanda egsoz yok. ses sıstemı yok. fılm yok adam akıllı. sora polıs olucak dıorsun .) polıs olacak cunku guvenlık acısından yardım ıstedık onlardan onlarda bızı kırmadılar cnm. takıldıgın yerler olursa ozelden sor bana .) seni sevıyorum :pokey000::melek: