PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağ petekler sıcak Sol petekler soğuk üflüyor?

Bolu_Beyi
09/02/2014, 12:22
Dün aksam kaloriferleri actigimda bu sorunla karsilastim arkadaslar. İki derecemde 30da fakat benim petekler buz gibi ufluyor diger taraflar sıcak. Forumda klima resetini gördüm oto ve mono tuslarini basili tuttum her yer 00 oldu sağ taraf 01 de kaldi ne yaptimsa sıfır olmadi biraktigimda ise klima senkronizasyonu yapti bu seferde sol taraf yani benim taraf sicak diger taraf soguk üflemeye baslamisti :) o sinire bi kac kez daha karistirdim gece arabadan inerken sanirim her taraf soguk üflüyordu :) Acaba sorun nedir ne yapmaliyim fikri olan?

serrko
09/02/2014, 12:28
Kalorifer yönlendirici motorlar var onlar ariza yapmis olabilirir sicagi soguyu ayiramiyor

MOTOROLA ATRİX CİHAZIMDAN GÖNDERİLDİ

Bolu_Beyi
09/02/2014, 12:46
Ama sicak soguk ayar yaparken yer degistirdi hocam bozuk olsa boyle birsey olurmuki :/

venomtigris
09/02/2014, 14:51
fan pervanesine bir miktar para sıkışmış sanki...

bende de olmuştu. klepe denilen yönlendiriciler farklı derecelerde açıldığı için üflenen sıcaklık da farklı oluyordu. dijital klima sökülüp ganatiden programı yeniden yüklendiğinde sorun hallolmuştu..

Bolu_Beyi
09/02/2014, 15:00
Senkronuzasyon sirasinda butun peteklerden sicaklik alabiliyorum ama kapatip actigimda ayni sorun devam ediyor...