PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : App plaka ve led far sorunsalı

onurcandegirmenci
07/02/2014, 01:47
iyi geceler arkadaşlar 2013 lounge 1,3 m.jet puntoma app plaka ve ön arka led far takmak ıstıyorum malıyetı ne kadar olur acaba grande punto üyelerine indirim yapan bir servis aksesuarcı falan varmı bir diğer sorun da şu app plaka olayı çifti 100 lira mühürlü falan yazıyor acaba polıs cevırınce sıkıntı oluyor mu punto orta sınıf araba polıs cevırıp plakaya ceza yazacağını zannetmıyorum gene de illa ki yaşayan kişilere sormak ıstedım, cevaplarınız ıcın sımdıden teşekkür ederim.

cemdogu
07/02/2014, 02:24
vallahi polislerin pek orta sınıf, üst sınıf gibi kısasları yok.gördüklerine yaslıyorlar.

Plaka'ya zan zun eden polis te var, etmeyen de var.Mühürlü APP Plaka da yasal değil sonuçta, adamlar bunu biliyor.Arkadaşlarımın hepsinde APP Plaka var, çünkü allahı var çok iyi.Ceza yiyen de var, yemeyen de.Çevirmeye girip normal trafik kontrolüne tabii tutulan da var, Direk app plaka yüzünden çevirilip cezasını yiyen de.En temizi, arka bagajda orjinal plakaları tutup, polis çevirmesinde polisi ikna edip bunların takılması ama kıl polis her türlü yazar.

led fardan kastınız Sonar gibi mi? Yoksa ampül olarak mı ? arka farlarınız zaten led far?

06MRT93
07/02/2014, 02:27
iyi geceler öncelikle app plakada sorun yaşayabilirsin 77 tl ceza yedim 2 ay önce plakadan ama takmaya devam ediyorum plakayı söktürmedi polis, mühür işini duymuştum bende yapanlar var fakat üstüne düşmedim pek normal app plakayı çifti 40tl ye yaptırırsınız, led konusunda pek bilgim yok o konuda yardımcı olacak illa ki vardır hayırlı geceler :)

onurcandegirmenci
09/02/2014, 00:02
eger cezası 70 lıra ıse 100 lıraya muhurlu falan yazıyor o muhur de sahte 40 lıraya yaptırıp 70 lıra ceza yemeyı beklemek daha mantıklı degıl mı yoksa cezalar daha mı caydırıcı mıktarda

burak64
01/02/2015, 18:32
yeni konu açmak yerine buraya yazıyorum bulunduğum şehirde app plaka yapan yer yok önümüzdeki haftaiçinde izmire yolum düşecek. izmirde tavsiye edebileceğiniz app plaka yaptırabileceğim işini düzgün yapan yer varmıdır?

messi78
01/02/2015, 18:45
Aracın lounge ise arka farların zaten Led'tir hocam ?

burak64
01/02/2015, 20:43
Aracın lounge ise arka farların zaten Led'tir hocam ?

Arkadaşın bahsettiği led plaka aydınlatması sanırım.

Gorky
01/02/2015, 22:36
mühürlü app yaptırın. ben üst kalite pleksi plakalıklar ve app plakaları 200 tlye yaptırmıştım.
mühürlü olunca sıkıntı olmuyor. sonuçta mühürlü mü mühürlü. ve bisürü var yaptıran, eski kalın yazılı çerveçesiz , mühürsüz falan o berbat appden görmüyorum artık zaten.

led far taktırmayın, gündüz farına turuncu ampül takın :)

burak64
01/02/2015, 22:53
mühürlü app yaptırın. ben üst kalite pleksi plakalıklar ve app plakaları 200 tlye yaptırmıştım.
mühürlü olunca sıkıntı olmuyor. sonuçta mühürlü mü mühürlü. ve bisürü var yaptıran, eski kalın yazılı çerveçesiz , mühürsüz falan o berbat appden görmüyorum artık zaten.

led far taktırmayın, gündüz farına turuncu ampül takın :)

gündüz farlarımda turuncu ampül mevcut zaten görüntüsü çok hoş ben de tavsiye ederim.şimdi app plaka olayını ve led plaka aydınlatma işini çözmeye çalışıyorum.izmirli forumdaşlarımızın tavsiyelerini bekliyorum izmirde kaliteli app plakaları nerede yaptırabilirim? :)

Ersal
01/02/2015, 23:15
APP nin yasak olmasının sebebi;APP plakanın sacının şoförler cemiyetinin kullandığı sac ile aynı boyutlarda olmaması.Ama bazı APP plaka basanlar aynı ebattaki saclara plakayı basıyorlar.Sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama bu seferde harf ve rakam karakterleri sıkıntı olabilir iyice araştırmak gerek.

ibooovn
04/02/2015, 19:00
affetmiyorlar 70 lira cezası var benim ön plaka çizikti çok yenisini aldım yine orjinali gibi çerçeve kenarları boyasız beyaz birtek öyle sıkıntı olmuyor yazılar orjinal olunca