PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : T-jet turbo kontrolü

uaygar
06/02/2014, 20:42
Arkadaşlar turbomun tam ve verimli çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım ?sanki bazen kesiyo

Romeo_er2
06/02/2014, 21:18
Servise gosterin eger tespit yapamazlar ise bir dynoda araca guc olcumu yaptirin yada bilen biriyle araca gecici olarak bir boost saati baglayip yolda teste cikip basinc degerlerine bakin..kesme sebebi genelde turbodan olmaz..lpg varmi aracta? Bujilerinizi en son ne zaman degistirdiniz? Aracin km kac? Hangi araliklarda nasil kesme yapiyor..Biraz daha detayli bilgi verirseniz yardimci olmaya calisiriz.

uaygar
06/02/2014, 21:57
Servise gosterin eger tespit yapamazlar ise bir dynoda araca guc olcumu yaptirin yada bilen biriyle araca gecici olarak bir boost saati baglayip yolda teste cikip basinc degerlerine bakin..kesme sebebi genelde turbodan olmaz..lpg varmi aracta? Bujilerinizi en son ne zaman degistirdiniz? Aracin km kac? Hangi araliklarda nasil kesme yapiyor..Biraz daha detayli bilgi verirseniz yardimci olmaya calisiriz.

hocam 58binde araç . yeni aldım aracı bugün uzun yoldan geldim gelirken farkettim bazen çok güçlü bi ivme katıyo bazen hissetimiyecek kadar az hissettim. aracı 10 gün önce aldım. teste soktuk hiç bir sorun yok. bujilerden şüpheleniyrum