PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka amortisörler

ulas_evo
29/01/2014, 18:26
Merhaba arkadaşlar bir süre önce arka amortisörlerimin patlamasından sonra Monroe marka gazlı amortisör alıp taktırdım. Fakat aracın arkası orjinal haline göre çok sert hale geldi. Neredeyse spor amortisör takmışım gibi. Geri iade etme şansım da yok. Servis orijinal amortisöre 185 TL / adet fiyat verdi. Alternatif önerileriniz varmı? Birde orijinal amortisörlerin Magneti Marelli olduğunu duydum doğrumu acaba eğer öyleyse Magneti Marelli almayı düşünüyorum. Fikir verirseniz çok sevinirim.

byadrenalin
29/01/2014, 18:35
Ben altı ay önce tanesi 60 tl ye amantisör aldım. Markasını hatırlamıyorum ama garantili iyi bir marka. Şu ana kadar benim arabaya çok insan alıp patlatmam dışında bir sıkıntı yaşamadım. Onu da gidip garantiden değiştirdim. Adam ikiletmedi bile. Yani servise 185 tl vermek mantıklı bir şey olmayabilir :) Biraz araştırın derim. İstanbul da görünüyorsunuz. Aksaray ^yedek parçacılara gidip araştırma yapabilirsiniz. Ben ordan almıştım.

ulas_evo
29/01/2014, 18:40
Bir sürü marka var Bostancıda gezdim baya bugün. Serviste okadar para vermek istemiyorum haliyle orijinal parçanın markasını bulabilirsem ona bakmayı düşünüyorum.