PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce Muayneden Geçer mi ? (Yardım

TuqayVAROL
27/01/2014, 16:31
Arkadaşlar İlk Araç Muayneme Gideceğim, Sizce Aracımda bulunan görsel ve diğer aksamlarda bulunan modifiyelerim Muayneden Geçermi?

Cam Filmi ?

Yan Marşpiyeller ve ÖN/ARKA tampon Ekleri..

Ön Farlar'a Film İle Karartma İşlemi..

* 5 Cm Spor Yay Aldım Henüz Taktırmadım ? Sizce Taktırayımmı ? Muaynede Sıkıntı Yaşarmıyım?

* Tavan'ı Siyah Folyo Kaplatmayı Düşünüyorum. Bekliyim mi? Yaptırayım mı?

1 TANE RESİM KOYAYIM YARDIMCI OLUR..
TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANMAK İSTERİM BİLGİLERİNİZİ ESİRGEMEYİN :)

https://i.hizliresim.com/xYrz02.jpg (https://hizliresim.com/xYrz02)

okan atak
27/01/2014, 16:41
Farlardan kalirsin filmi sokmelisin cam filmi hafif kusur yayi taktirma kalir tavani siyah kaplatmak muayene eden teknisyeninninsafina kalmis bagzidi geciyor aksi biri gelirse birakir tamponneklerinden sikinti cikmaz gecersjn

üzerinden S4 ile gönderildi okan atak saygilarimla

grandeizmit
27/01/2014, 16:45
Tamponlardan sıkıntı çıkmaz, cam filmi hafif kusur ön far ve tavan kaplama tamamiyle şans bence şansını dene ğere muayeneden geçersen tavanı kaplattır.

katip onur
27/01/2014, 16:45
Ben de aynı Okan'ın söyledikleri gibi biliyorum.. Sizin yerinizde olsam hazır muayeneye gitmişken tavanı kaplatır ruhsata da işletirim.

TuqayVAROL
27/01/2014, 17:05
Ben de aynı Okan'ın söyledikleri gibi biliyorum.. Sizin yerinizde olsam hazır muayeneye gitmişken tavanı kaplatır ruhsata da işletirim.

Tavan Kaplamasını Muayne Sırasında mı İşletmem Gerekiyor Ruhsata?
Belli Bir Ücreti Varmıdır?

TuqayVAROL
27/01/2014, 17:06
Farlardan kalirsin filmi sokmelisin cam filmi hafif kusur yayi taktirma kalir tavani siyah kaplatmak muayene eden teknisyeninninsafina kalmis bagzidi geciyor aksi biri gelirse birakir tamponneklerinden sikinti cikmaz gecersjn

üzerinden S4 ile gönderildi okan atak saygilarimla

Farlar'daki Filmi Sökmek Gerekiyor Yani ?

metehancihangir
27/01/2014, 17:10
tavanı kaplat muayenede ek1 belgesi doldurursun 10 tl gibi bişeydi galiba ruhsat değişir bide 100-120 lira ona verirsin cam filmi renkli cam olarak geçermi bilmiyorum onu araştır eğer ruhsata işletmek istersen tavan ve cam filmli halde git 2 si birden işleniyosa tek sefer masrafla 2 sinden kurtul sonra o filmleri polis bile söktüremez

TuqayVAROL
27/01/2014, 17:16
Hadi ya Teşekkür Ederim Bu Bilgiler İçin. Detaylı Bir Şekilde Araştıracağım Sağolasın.