PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar modifiyeme yardım edermisiniz ?

cagataygumus86
22/01/2014, 23:10
dostlar arabamın orjinal haliyle kendi istediğim şekilde resimlerini koydumfikirlerinizi bekliyorum

etikEtEvo
22/01/2014, 23:15
farlar olmamıs bence

cagataygumus86
22/01/2014, 23:17
farları karatma yapıcam zaten ama şimdilik boyle düşündüm teşekkürler

hazarcelik
22/01/2014, 23:17
logosuz panjur ve jantlar güzel fakat farlar olmamış bunun yerine ledli gündüz farı takabilirsin çok daha hoş durur

cagataygumus86
22/01/2014, 23:18
Karartma yasam nasıl olur sizce

knidos111
22/01/2014, 23:20
farları karart yeter

cagataygumus86
22/01/2014, 23:24
Far karartmayı nasıl yapabilirim farı sökebilimiyim elimden az cok gelir daha önce bir hondanın kini yapmıştım yada bu işleri yapan yerler varmı

bycene
23/01/2014, 00:37
Far karartmayı nasıl yapabilirim farı sökebilimiyim elimden az cok gelir daha önce bir hondanın kini yapmıştım yada bu işleri yapan yerler varmı

paşam jantlarına bayıldım süper olmuş farlarda iyi neden dersen fenerbahçe kombini çıkmış ortaya :D ayrıca jantları nerde boyattın :)

cagataygumus86
23/01/2014, 00:39
dostum dahaa boyatmadım photoshopşa yaptım ama boyatmayı düşünüyorum bu renge bakalım yorumlar dogrultusunda bende generliyim zaten amaç o :D

bycene
23/01/2014, 00:42
dostum dahaa boyatmadım photoshopşa yaptım ama boyatmayı düşünüyorum bu renge bakalım yorumlar dogrultusunda bende generliyim zaten amaç o :D

paşam nerde yapıyorsun su photoşop olayını bı anlatta bende bakıyım benım araca neler gider bende düşünüyorum jantları boyamayı on nıkelaj citayı falan :d bu arada arkandakı araba galiba göçmen arabası plakasına bakılırsa :D

Gorky
23/01/2014, 00:57
aracınızın bu hali güzel. tam tadında yapılmış. illa bişey yapıcam diyosanız farları içten mat siyah yaptırın. panjuru siyah yapın. belki bide sis farı..

ama bu gösterdiğiniz şekilde bozarsınız aracı çok sırıtır.

cagataygumus86
23/01/2014, 01:02
hocam aynen arkamdaki göçmen aracı sen bana resimleri at ben sana istediğin renge çeviririm

cagataygumus86
23/01/2014, 01:02
sağolun arkadaşlar başka fikirlerde verebilirsiniz bekliyorum

OrgAU
23/01/2014, 01:09
Bence sarı sis lazım o jantlara farlarda karartılırsa bide hava filtresi taktırırsın performans için yeter gider

cemdogu
23/01/2014, 01:17
jantlar güzel olabilir.Altın rengi mavi güzel bi kombin olur.Ama farları içerden boyatıp karartın bence.Bir de, illa sarı kombin yapıcam diyorsanız.Jant renginizle ayna kapağınızın rengini aynı renk yapın.Yani altın rengi ayna kapağı ve jant çok hoş olacaktır.

şahsi görüş.Sis farı istiyor bu araba.ama normal, karartılmış sis farlarından.

C2105 cihazımdan gönderildi

gesta0723
23/01/2014, 02:15
spoiler var mı bilmiyorumda abart spoiler ve arka tampon ekiyle güzel durur. biz forumdan bir kaç arkadaşla alacaz spoiler uygun fiyata istersen senide dahil edebiliriz spoiler şu olacak

PUNTO ABARTH SPOYLER FİFTY TUNİNG - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 146776850 (https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-punto-abarth-spoyler-fifty-tuning-146776850/detay/)

cagataygumus86
23/01/2014, 03:15
yorumlar için çok teşekkurler arkadaşlar kafamda şekillendiriyorum sayenizde teşekkürler

turboferhat
23/01/2014, 03:37
İki kombin sunabilirim nacizane.....

Aracın rengi ve sarı jant bana pek uymuyo.. Yanı subaru olsaydı belkı ki oda sıktı artık... Farları da kesınlıkle sarı dusunmeyın..
Aracın rengı cok guzel...

Sis ekletin..
Far ve sis karartma..
Jantar metal renk kalabılır bence gayet hoş... Yada füme rengı ve tonlarını degerlendırın derım jantta. Kapı çıraları ekletıp govde rengı boyatın.. Artı fun model yan etek alıp govde rengı boyatın.. fun model orjinal spoiler ekletın.. hatta elınızdekı bravo jantalırını henuz almadıysanız fun jantı da alınıp kendı rengınde veya fume tonlarında olabılır ve 2 cm fazla degıl! yere basarsanız çok hoş , abartılmamış , sade ve yakışıklı bı arac cıkar ortaya.. on panjur bu tamamlamalardan sonra bellı eder kendını veya ne ıstedıgını.. ona gore panjuru duzenlersınız...

ben bıraz sadeciyim fıkırlerlerım bu sekılde umarım yardımcı olmustur.. Hatta on jantlaarım balata tozuna bulandıgı zaman daha bı hoş gorunuyo gozume :))

cagataygumus86
23/01/2014, 04:52
İki kombin sunabilirim nacizane.....

Aracın rengi ve sarı jant bana pek uymuyo.. Yanı subaru olsaydı belkı ki oda sıktı artık... Farları da kesınlıkle sarı dusunmeyın..
Aracın rengı cok guzel...

Sis ekletin..
Far ve sis karartma..
Jantar metal renk kalabılır bence gayet hoş... Yada füme rengı ve tonlarını degerlendırın derım jantta. Kapı çıraları ekletıp govde rengı boyatın.. Artı fun model yan etek alıp govde rengı boyatın.. fun model orjinal spoiler ekletın.. hatta elınızdekı bravo jantalırını henuz almadıysanız fun jantı da alınıp kendı rengınde veya fume tonlarında olabılır ve 2 cm fazla degıl! yere basarsanız çok hoş , abartılmamış , sade ve yakışıklı bı arac cıkar ortaya.. on panjur bu tamamlamalardan sonra bellı eder kendını veya ne ıstedıgını.. ona gore panjuru duzenlersınız...

ben bıraz sadeciyim fıkırlerlerım bu sekılde umarım yardımcı olmustur.. Hatta on jantlaarım balata tozuna bulandıgı zaman daha bı hoş gorunuyo gozume :))
dostum fikirlerin için çok sağol eşekkür ederim zevvkli bir yorum olmuşş

turboferhat
23/01/2014, 05:07
Ben teşekkur ederım... Renk gercekten cok guzel... hep sevmısımdır bu rengı.. Bazı araclara bazı renkler cok yakısır dıgerlerı sadedır.. ama bu renk oyle universal ki hangı aracta olursa olsun cok guzel duruyo... ıı ııhh bu arabaya bu renk olmamıs dedıgım bı model henuz yok... keyıfle iyi günlerde binin..

cagataygumus86
23/01/2014, 05:30
Ben teşekkur ederım... Renk gercekten cok guzel... hep sevmısımdır bu rengı.. Bazı araclara bazı renkler cok yakısır dıgerlerı sadedır.. ama bu renk oyle universal ki hangı aracta olursa olsun cok guzel duruyo... ıı ııhh bu arabaya bu renk olmamıs dedıgım bı model henuz yok... keyıfle iyi günlerde binin.. teşekkürler bende aracımı alalı bir hafta kadar oldu zaten bu renk cekti beni oldum olası bu renk arabam olsun istemiştim :)

katip onur
23/01/2014, 11:42
Aracın düşüklüğü ve jant rengi bence 10 numara.. Durum yeterliyse ekstradan ayna kapaklarını da jant rengi ile aynı renk yaparım, sis lambası ve spoiler eklerim ;) Farlara o renk yakışmadı, dışardan siyah karartma yapmak da benim hoşuma gitmiyor. Far uzun yıllar sonra solmuş gibi geliyor. Farları açıp içini karartma yaptırırdım ;) Bu dediklerimi daha kendi arabana yaptın mı dersen :) yooook yavaş yavaş yapılıyo..

cagataygumus86
23/01/2014, 16:20
Aracın düşüklüğü ve jant rengi bence 10 numara.. Durum yeterliyse ekstradan ayna kapaklarını da jant rengi ile aynı renk yaparım, sis lambası ve spoiler eklerim ;) Farlara o renk yakışmadı, dışardan siyah karartma yapmak da benim hoşuma gitmiyor. Far uzun yıllar sonra solmuş gibi geliyor. Farları açıp içini karartma yaptırırdım ;) Bu dediklerimi daha kendi arabana yaptın mı dersen :) yooook yavaş yavaş yapılıyo.. dostum bende birşeyler yapmak zaman harcamak istiyorum bakalım yavaş yavaş birşeyler yapacağız

izmirlee
23/01/2014, 16:54
[QUOTE=gesta0723;887749]spoiler var mı bilmiyorumda abart spoiler ve arka tampon ekiyle güzel durur. biz forumdan bir kaç arkadaşla alacaz spoiler uygun fiyata istersen senide dahil edebiliriz spoiler şu olacak

PUNTO ABARTH SPOYLER FİFTY TUNİNG - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 146776850 (https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-punto-abarth-spoyler-fifty-tuning-146776850/detay/)[/QUOT

grande ye olurmu bu spoiler olursa bende alırım

cagataygumus86
23/01/2014, 20:07
[QUOTE=gesta0723;887749]spoiler var mı bilmiyorumda abart spoiler ve arka tampon ekiyle güzel durur. biz forumdan bir kaç arkadaşla alacaz spoiler uygun fiyata istersen senide dahil edebiliriz spoiler şu olacak

PUNTO ABARTH SPOYLER FİFTY TUNİNG - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 146776850 (https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-punto-abarth-spoyler-fifty-tuning-146776850/detay/)[/QUOT

grande ye olurmu bu spoiler olursa bende alırım
fiyatı uygunmuş dostum siz alacaksanız toplu olarak indirim falan yapacaklarmı

Seronet
23/01/2014, 20:48
Fatlar ve jantlar hoş değil bence. Jant işi Subaru özentisi gibi oluyor, böyle algılanmak istemessin herhalde :) Sis farı, panjur ve spoiler görsel eksikliği tamamlar. Araç bu haliyle güzel durumda.

gönderildi

ermanadakale
23/01/2014, 21:12
hocam aracın maşallahı var ben sizin yerinizde olsam jant rengini en fazla gun metal yaparım far stop abarth olanı ile değiştirilebilir yada ön farlar içi karartılabilir abarth gibi birde abarth bagaj üstü spoyler ile nokta olur şu hali de çok güzzel ağız tadıyla binin.

cagataygumus86
23/01/2014, 21:22
hocam aracın maşallahı var ben sizin yerinizde olsam jant rengini en fazla gun metal yaparım far stop abarth olanı ile değiştirilebilir yada ön farlar içi karartılabilir abarth gibi birde abarth bagaj üstü spoyler ile nokta olur şu hali de çok güzzel ağız tadıyla binin.
sağol dostum uzun araştırmalar sonucu bende fazla oynamamaya karar verdim teşekkürler